KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | USB-C |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Külső |
| Szekvenciális Írás | 1000 |
| Szekvenciális Olvasás | 1050 |
| Tárolókapacitás | 1000 |
-
Elérhetőség:
55 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SXS1000/1000G
- ChipVilág Cikkszám: 339834
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Speed1 | Up to 1,050MB/s read, 1,000MB/s write |
| Capacities2 | 1TB, 2TB |
| Dimensions | 69.54 x 32.58 x 13.5mm |
| Weight | 28.7g |
| Casing material | Metal + plastic |
| Operating temperature | 0°C~40°C |
| Storage temperature | -20°C~85°C |
| Warranty/support3 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Compatible with | Windows® 11, 10, macOS (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-1000GCS
Cikkszám:375370
29 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 1TB SX8200
Gyártó cikkszám:ASX8200PNP-1TT-C
Cikkszám:270474
1 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/1000G
Cikkszám:355317
20 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 1TB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP001TBSS3A55S25
Cikkszám:321869
19 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 512GB KC3000
Gyártó cikkszám:SKC3000S/512G
Cikkszám:311869
67 db Raktáron
Ár:
65.690 Ft
SILICON POWER SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 512GB PX10
Gyártó cikkszám:SP512GBPSDPX10CK
Cikkszám:387713
5 db Raktáron
Ár:
65.790 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 960GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP960GBSS3S55S25
Cikkszám:321874
5 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 900 PRO
Gyártó cikkszám:SLEG-900P-1TCS
Cikkszám:380653
8 db Raktáron
Ár:
66.390 Ft