KINGSTON SSD Hordozható Dual USB-A/C 3.2 Gen 2 1TB Up to 1050MB/s
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | USB-A + USB-C |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Külső |
| Szekvenciális Írás | 950 |
| Szekvenciális Olvasás | 1050 |
| Tárolókapacitás | 1000 |
-
Elérhetőség:
22 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SPSD/1TB
- ChipVilág Cikkszám: 387377
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Interface | USB Type-A and USB Type-C® |
| Standard/Speed1 | USB 3.2 Gen 2 Up to 1,050MB/s read, 950MB/s write |
| NAND | 3D |
| Capacities3 | 512GB, 1TB, 2TB |
| Dimensions | 71.85mm x 21.1mm x 8.6mm |
| Weight | 13g |
| Casing material | Metal + plastic |
| Operating temperature | 0°C~60°C |
| Storage temperatur | -20°C~85°C |
| Warranty/Support4 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Compatible with5 | Windows® 11, macOS® (v. 13.7.6 +), Linux (v. 4.4x +), Chrome OS™, Android™, iOS/iPadOS® (v.13+) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG Hordozható SSD T7 USB 3.2 1TB (Szürke)
Gyártó cikkszám:MU-PC1T0T/WW
Cikkszám:285079
5 db Raktáron
Ár:
83.890 Ft
SAMSUNG Portable SSD T9 USB 3.2 Gen 2x2 1TB, Black
Gyártó cikkszám:MU-PG1T0B/EU
Cikkszám:342956
2 db Raktáron
Ár:
83.190 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 1024GB KC3000
Gyártó cikkszám:SKC3000S/1024G
Cikkszám:311868
49 db Raktáron
Ár:
82.990 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 1024GB FURY Renegade G5
Gyártó cikkszám:SFYR2S/1T0
Cikkszám:378619
24 db Raktáron
Ár:
87.490 Ft
SILICON POWER SSD M.2 2230 NVMe Gen4x4 1TB, UD90
Gyártó cikkszám:SP01KGBP44UD9007
Cikkszám:351082
5 db Raktáron
Ár:
88.890 Ft
KINGSTON SSD M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe 1000GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3SM3/1T0
Cikkszám:381878
5 db Raktáron
Ár:
80.490 Ft
SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9S1T0BW
Cikkszám:357979
100 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 2000GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3S/2000G
Cikkszám:355879
100 db Raktáron
Ár:
90.290 Ft