KINGSTON SSD 2.5" SATA3 256GB KC600
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | SATA III |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | 2.5" |
| Szekvenciális Írás | 500 |
| Szekvenciális Olvasás | 550 |
| Tárolókapacitás | 256 |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SKC600/256G
- ChipVilág Cikkszám: 276476
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards capability to SATA Rev 2.0 (3Gb/s) |
| Capacities2 | 256GB, 512GB, 1024GB, 2048GB |
| Controller | SM2259 |
| NAND | 3D TLC |
| Encrypted | XTS-AES 256-bit encryption |
| Sequential Read/Write1 | 256GB — up to 550/500MB/s 512GB–2048GB — up to 550/520MB/s |
| Maximum 4K Read/Write1 | up to 90,000/80,000 IOPS |
| Power Consumption | 0.06W idle / 0.2W avg / 1.3W (MAX) read / 3.2W (MAX) write |
| Dimensions | 100.1mm x 69.85mm x 7mm |
| Weight | 40g |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Vibration operating | 2.17G Peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G Peak (10-2000Hz) |
| Life expectancy | 1 millions hours MTBF |
| Warranty/support3 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Total Bytes Written (TBW)4 | 256GB — 150TB 512GB — 300TB 1024GB — 600TB 2048GB — 1200TB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD mSATA 256GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/256G
Cikkszám:301189
1 db Raktáron
Ár:
34.090 Ft
ADATA SSD 2.5" SATA3 512GB SU650
Gyártó cikkszám:ASU650SS-512GT-R
Cikkszám:306985
100 db Raktáron
Ár:
33.990 Ft
ADATA SSD 2.5" SATA3 480GB SU650
Gyártó cikkszám:ASU650SS-480GT-R
Cikkszám:263592
45 db Raktáron
Ár:
34.490 Ft
KINGSPEC SSD M.2 PCIe 3.0 NVMe 512GB
Gyártó cikkszám:NE-512 2280
Cikkszám:380917
100 db Raktáron
Ár:
33.890 Ft
KINGSPEC SSD M.2 PCIe 3.0 NVMe 512GB
Gyártó cikkszám:NX-512 2280
Cikkszám:380920
100 db Raktáron
Ár:
33.890 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 480GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP480GBSS3S55S25
Cikkszám:321873
20 db Raktáron
Ár:
34.890 Ft
KINGSPEC SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 512GB
Gyártó cikkszám:XF-512 2280
Cikkszám:390331
100 db Raktáron
Ár:
35.490 Ft
SILICON POWER SSD M.2 SATA 2280 512GB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP512GBSS3A55M28
Cikkszám:321881
26 db Raktáron
Ár:
35.590 Ft