KINGSTON SSD 2.5" SATA3 1024GB KC600
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | SATA III |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | 2.5" |
| Szekvenciális Írás | 520 |
| Szekvenciális Olvasás | 550 |
| Tárolókapacitás | 1024 |
-
Elérhetőség:
23 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SKC600/1024G
- ChipVilág Cikkszám: 276882
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form Factor | 2.5" |
| Interface | SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) – with backwards capability to SATA Rev 2.0 (3Gb/s) |
| Capacities2 | 256GB, 512GB, 1024GB, 2048GB |
| Controller | SM2259 |
| NAND | 3D TLC |
| Encrypted | XTS-AES 256-bit encryption |
| Sequential Read/Write1 | 256GB — up to 550/500MB/s 512GB–2048GB — up to 550/520MB/s |
| Maximum 4K Read/Write1 | up to 90,000/80,000 IOPS |
| Power Consumption | 0.06W idle / 0.2W avg / 1.3W (MAX) read / 3.2W (MAX) write |
| Dimensions | 100.1mm x 69.85mm x 7mm |
| Weight | 40g |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Vibration operating | 2.17G Peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G Peak (10-2000Hz) |
| Life expectancy | 1 millions hours MTBF |
| Warranty/support3 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Total Bytes Written (TBW)4 | 256GB — 150TB 512GB — 300TB 1024GB — 600TB 2048GB — 1200TB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD mSATA 1024GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/1024G
Cikkszám:301191
10 db Raktáron
Ár:
95.190 Ft
KINGSTON SSD M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe 2000GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3SM3/2T0
Cikkszám:381879
63 db Raktáron
Ár:
96.390 Ft
SAMSUNG 990 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9P1T0BW
Cikkszám:326894
77 db Raktáron
Ár:
94.190 Ft
SAMSUNG 9100 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD, 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-VAP1T0BW
Cikkszám:376107
43 db Raktáron
Ár:
94.190 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 2TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-2000GCS
Cikkszám:375371
35 db Raktáron
Ár:
94.090 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/2000G
Cikkszám:355318
8 db Raktáron
Ár:
98.190 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2000GB XS1000
Gyártó cikkszám:SXS1000/2000G
Cikkszám:339835
55 db Raktáron
Ár:
98.190 Ft
SANDISK 186532, EXTREME SSD PORTABLE, 500GB, 1050MB/s, USB 3.2 GEN, NVMe
Gyártó cikkszám:00186532
Cikkszám:308359
1 db Raktáron
Ár:
91.290 Ft