ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 1TB SX8200
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 3.0 |
| Gyártó | ADATA |
| Külső/Belső | Belső |
| Szekvenciális Írás | 3000 |
| Szekvenciális Olvasás | 3500 |
| Tárolókapacitás | 1024 |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Adata
- Gyártó cikkszám: ASX8200PNP-1TT-C
- ChipVilág Cikkszám: 270474
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Capacity | 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Form Factor | M.2 2280 |
| NAND Flash | 3D TLC |
| Controller | SMI |
| Dimensions (L x W x H) | 22 x 80 x 3.5 mm |
| Weight | 8g / 0.28oz |
| Interface | PCIe Gen3x4 |
| Performance(Max) | Read 3500MB/s , Write 3000MB/s Maximum 4K random read/write IOPS : up to 390K/380K * Performance may vary based on SSD capacity, host hardware and software, operating system, and other system variables. |
| Operating temperature | 0°C - 70°C |
| Storage temperature | - 40°C - 85°C |
| Shock resistance | 1500G/0.5ms |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty | 5 years |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-1000GCS
Cikkszám:375370
29 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000
Gyártó cikkszám:SXS1000/1000G
Cikkszám:339834
55 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/1000G
Cikkszám:355317
20 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 1TB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP001TBSS3A55S25
Cikkszám:321869
19 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 512GB KC3000
Gyártó cikkszám:SKC3000S/512G
Cikkszám:311869
67 db Raktáron
Ár:
65.690 Ft
SILICON POWER SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 512GB PX10
Gyártó cikkszám:SP512GBPSDPX10CK
Cikkszám:387713
5 db Raktáron
Ár:
65.790 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 960GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP960GBSS3S55S25
Cikkszám:321874
5 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 900 PRO
Gyártó cikkszám:SLEG-900P-1TCS
Cikkszám:380653
8 db Raktáron
Ár:
66.390 Ft