ADATA SSD 2.5" SATA3 960GB SU650
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | SATA III |
| Gyártó | ADATA |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | 2.5" |
| Szekvenciális Írás | 450 |
| Szekvenciális Olvasás | 520 |
| Tárolókapacitás | 960 |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Adata
- Gyártó cikkszám: ASU650SS-960GT-R
- ChipVilág Cikkszám: 262332
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Capacity | 60GB / 120GB / 240GB / 480GB / 960GB |
| Form Factor | 2.5" |
| NAND Flash | 3D NAND |
| Dimensions (L x W x H) | 100.45 x 69.85 x 7mm |
| Weight | 59.5g |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Sequential R/W performance (max) | Up to 520 / 450MB/s *Actual performance may vary due to available SSD capacity, system hardware and software components, and other factors |
| Operating temperature | 0°C - 70°C |
| Storage temperature | -40°C - 85°C |
| Shock resistance | 1500G / 0.5ms |
| MTBF | 2,000,000 hours |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 500GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3S/500G
Cikkszám:355880
100 db Raktáron
Ár:
43.090 Ft
SILICON POWER SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 512GB, Ace A60
Gyártó cikkszám:SP512GBP34A60M28
Cikkszám:321884
42 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SD810, Type-C, Fekete
Gyártó cikkszám:SD810-500G-CBK
Cikkszám:380755
19 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SD810, Type-C, Szürke
Gyártó cikkszám:SD810-500G-CSG
Cikkszám:380757
1 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SE880 Elite, Type-C, Szürke
Gyártó cikkszám:AELI-SE880-500GCGY
Cikkszám:347822
20 db Raktáron
Ár:
41.890 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 500GB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-500GCS
Cikkszám:380685
58 db Raktáron
Ár:
40.690 Ft
SILICON POWER SSD M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4x4 250GB, UD90
Gyártó cikkszám:SP250GBP44UD9005
Cikkszám:387722
3 db Raktáron
Ár:
39.690 Ft
SAMSUNG SSD 870 EVO SATA III 2.5 inch 250GB
Gyártó cikkszám:MZ-77E250B/EU
Cikkszám:296548
41 db Raktáron
Ár:
46.490 Ft