ADATA SSD 2.5" SATA3 480GB SU650
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | SATA III |
| Gyártó | ADATA |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | 2.5" |
| Szekvenciális Írás | 450 |
| Szekvenciális Olvasás | 520 |
| Tárolókapacitás | 480 |
-
Elérhetőség:
45 db Raktáron
- Gyártó: Adata
- Gyártó cikkszám: ASU650SS-480GT-R
- ChipVilág Cikkszám: 263592
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Capacity | 480GB |
| Form Factor | 2.5" |
| NAND Flash | 3D NAND |
| Dimensions (L x W x H) | 100.45 x 69.85 x 7mm |
| Weight | 47.5g |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Sequential R/W performance (max) | Up to 520 / 450MB/s *Actual performance may vary due to available SSD capacity, system hardware and software components, and other factors |
| Operating temperature | 0°C - 70°C |
| Storage temperature | -40°C - 85°C |
| Shock resistance | 1500G / 0.5ms |
| MTBF | 2,000,000 hours |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 256GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/256G
Cikkszám:276476
100 db Raktáron
Ár:
34.190 Ft
KINGSTON SSD mSATA 256GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/256G
Cikkszám:301189
1 db Raktáron
Ár:
34.090 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 480GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP480GBSS3S55S25
Cikkszám:321873
20 db Raktáron
Ár:
34.890 Ft
ADATA SSD 2.5" SATA3 512GB SU650
Gyártó cikkszám:ASU650SS-512GT-R
Cikkszám:306985
100 db Raktáron
Ár:
33.990 Ft
KINGSPEC SSD M.2 PCIe 3.0 NVMe 512GB
Gyártó cikkszám:NX-512 2280
Cikkszám:380920
100 db Raktáron
Ár:
33.890 Ft
KINGSPEC SSD M.2 PCIe 3.0 NVMe 512GB
Gyártó cikkszám:NE-512 2280
Cikkszám:380917
100 db Raktáron
Ár:
33.890 Ft
KINGSPEC SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 512GB
Gyártó cikkszám:XF-512 2280
Cikkszám:390331
100 db Raktáron
Ár:
35.490 Ft
SILICON POWER SSD M.2 SATA 2280 512GB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP512GBSS3A55M28
Cikkszám:321881
26 db Raktáron
Ár:
35.590 Ft