ZALMAN Ház Midi ATX Z10 DUO Tápegység nélkül, Fekete RGB
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Belső 3.5" bővítőhely (HDD) | 2 |
| Gyártó | zalman |
| Méret | midi ATX |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fehér |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Zalman
- Gyártó cikkszám: Z10 DUO
- ChipVilág Cikkszám: 327398
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Model | Z10 DUO |
|---|---|
| Case Form Factor | ATX Mid Tower |
| Dimensions | 481(D) x 220 (W) x 488 (H) mm |
| Weight | 9kg |
| Materials | Plastic, Steel, Tempered Glass |
| Motherboard Support | ATX / mATX / Mini-ITX |
| Maximum VGA Length | 395mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 173mm |
| Maximum PSU Length | 200mm |
| PCI Expansion Slots | 7 pcs |
| Drive Bays | 3.5" : 2 ( 1x Cage Combo, 1 x Guide Toolless) 2 .5" : 2 |
| Fan Support | Front : 3 x 120mm / 3 x 140mm Top : 3 x 120mm / 2 x 140mm Rear : 1 x 120mm Bottom : 2 x 120mm Side : 2 x 120mm |
| Fan(s) Included | Front : 3 x 120mm (ARGB/ZM-IF120) Rear : 1 x 120mm (ARGB/ ZM-IF120) |
| Radiator Support | Front : 120mm/ 140mm/ 240mm/ 280mm / 360mm Top : 120mm / 140mm/ 240mm/ 280mm/ 360mm Rear : 120mm |
| I/O Ports | 1 x Headphones, 1 x MIC, 2 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, Reset Button, LED Button, Power Button |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS Ház TUF Gaming GT302, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT302/ARGB FANS/WHT
Cikkszám:381965
7 db Raktáron
Ár:
45.290 Ft
ASUS Ház ProArt PA401, Tápegység nélkül, Beige
Gyártó cikkszám:PA401/BEIGE/WOOD/MESH
Cikkszám:391475
3 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA XPG Ház E-ATX Battlecruiser II, 4x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:BATTLECRUISERIIPST-BKCWW
Cikkszám:362341
11 db Raktáron
Ár:
39.690 Ft
WHITE SHARK WARHEAD-3/W PC ház, E-ATX/ATX/M-ATX/ITX gamer, fehér
Gyártó cikkszám:WS GCC-2401W
Cikkszám:362536
1 db Raktáron
Ár:
38.590 Ft
ASUS Ház Prime AP202, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:AP202/BK/TG/ARGB
Cikkszám:391474
41 db Raktáron
Ár:
38.090 Ft
ASUS Ház Prime AP303, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AP303/BK/MESH
Cikkszám:391471
19 db Raktáron
Ár:
37.290 Ft
ASUS Ház A23 Plus, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:A23 PLUS TG/ARGB FANS/BLK
Cikkszám:381967
73 db Raktáron
Ár:
37.290 Ft
ASUS Ház Prime AP303, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:AP303/BK/TG
Cikkszám:391470
50 db Raktáron
Ár:
37.290 Ft