ZALMAN Ház Midi ATX T3 PLUS Üvegfalú Tápegység nélkül, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | zalman |
| Méret | midi ATX |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
29 db Raktáron
- Gyártó: Zalman
- Gyártó cikkszám: T3 PLUS
- ChipVilág Cikkszám: 350916
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Model | T3 PLUS |
|---|---|
| Case Form Factor | mATX Mini-Tower |
| Materials | Steel, Plastic, Tempered Glass |
| Weight | 3.6kg |
| Dimensions | 355(D) x 206(W) x 422(H)mm |
| Motherboard Support | mATX / Mini-ITX |
| Fan Support | Front : 3 x 120mm / 2 x 140mm Top : 2 x 120mm Rear : 1 x 120mm Bottom : 2 x 120mm |
| Fan(s) Included | Front : 1 x 120mm Rear : 1 x 120mm |
| Radiator Support | Front : 120mm |
| Max. PSU Length | 140mm(Without HDD bay 290mm ) |
| Max. VGA Length | 290mm |
| Max. CPU Cooler Height | 150mm |
| Drive Bays | 1 x Combo (3.5" or 2.5", 1xToolless), 1 x SSD (2.5“) |
| PCI Expansion Slots | 4 pcs |
| I/O Ports | Power Button Reset button 1xHeadphones 1xMIC 2xUSB2.0 1xUSB3.0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AS-01B-OP
Cikkszám:336032
79 db Raktáron
Ár:
14.390 Ft
CHIEFTEC Ház Pro Mini, mATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AZ-01B-OP
Cikkszám:357455
15 db Raktáron
Ár:
12.990 Ft
CHIEFTEC Ház Pro Midi, ATX, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:AS-02B-TG-OP
Cikkszám:382393
76 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
CHIEFTEC Ház Pro Midi, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AS-02B-OP
Cikkszám:382394
45 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:HC-10B-OP
Cikkszám:297471
100 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX S3 Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:S3
Cikkszám:262547
20 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
White Shark PANZER-2, GCC-2402 Számítógép ház ATX midi Tower
Gyártó cikkszám:WS GCC-2402
Cikkszám:380579
9 db Raktáron
Ár:
12.490 Ft
CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:HQ-01B-OP
Cikkszám:297473
100 db Raktáron
Ár:
15.390 Ft