ZALMAN Ház Midi ATX N4 Tápegység nélkül, Fekete RGB
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Belső 3.5" bővítőhely (HDD) | 2 |
| Gyártó | zalman |
| Méret | midi ATX |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete-szürke |
-
Elérhetőség:
34 db Raktáron
- Gyártó: Zalman
- Gyártó cikkszám: N4
- ChipVilág Cikkszám: 311894
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Case Form Factor | ATX Mid Tower |
|---|---|
| Dimension | 396(D) x 204(W) x 446(H)mm |
| Weight | 4.7kg |
| Materials | Steel, Plastic, Tempered Glass |
| Motherboard Support | ATX mATX Mini-ITX |
| Maximum VGA Length | 315mm |
| Maximum CPU Cooler Height | 163mm |
| Maximum PSU Length | 180mm |
| PCI Expansion Slots | 7 |
| Drive Bays | 2 x 3.5” Combo (bracket, Chassis) 2 x 2.5” (Chassis) |
| Fan Support | Top : 2 x 120mm Front : 3 x 120mm / 3 x 140mm / 2 x 180mm Rear : 1 x 120mm Bottom : 2 x 120mm |
| Fan(s) Included | Top : 2 x 120mm (RGB LED) Front : 3 x 140mm (RGB LED) Rear : 1 x 120mm (RGB LED) |
| Radiator Support | Front : 120mm / 240mm |
| I/O Ports | 1 x Headphone, 1 x Mic, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, Power Button, Reset Button |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MSI Ház Micro ATX FORGE M100A, 4xA-RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE M100A
Cikkszám:353351
100 db Raktáron
Ár:
19.490 Ft
MSI Ház Midi ATX FORGE M100R, 4xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE M100R
Cikkszám:376441
34 db Raktáron
Ár:
18.590 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CC360-BKAPM3-G-1
Cikkszám:386725
48 db Raktáron
Ár:
18.390 Ft
CHIEFTEC Ház Uni, mATX, 1x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:BX-10B-M-OP
Cikkszám:357460
32 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
DEEPCOOL Ház Mini-ITX/Micro-ATX CC360 WH ARGB Tápegység nélkül, Fehér Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CC360-WHAPM3-G-1
Cikkszám:387486
8 db Raktáron
Ár:
18.090 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-BKAGM3-G
Cikkszám:387493
38 db Raktáron
Ár:
20.690 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor MESH, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORMESH4VW-WHCWW
Cikkszám:362337
2 db Raktáron
Ár:
20.790 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-BKNGM0-G-1
Cikkszám:389171
64 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft