DEEPCOOL Ház Mini-ITX/Micro-ATX CC360 WH ARGB Tápegység nélkül, Fehér Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fehér |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CC360-WHAPM3-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 387486
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 418×215×431mm(L×W×H) |
| Net Weight | 4.9Kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Front I/O Ports | USB3.0×1?USB2.0×1?Audio×1 |
| 3.5" Drive Bays | 2 |
| 2.5" Drive Bays | 2+1 |
| Expansion Slots | 4 Slots |
| Pre-Installed Fans | Front: 2×120mm Rear: 1×120mm |
| Fan Support | Front: 3×120 / 2×140mm Top: 2×120 / 2×140mm Rear: 1×120mm PSU Shrouded: 2×120mm |
| Radiator Support | Front: 120/140/240/280/360mm Top: 120/140/240mm Rear: 120mm |
| CPU Cooler Height Limit | 165mm |
| GPU Length Limit | 378mm (320mm with a front-mounted radiator) |
| Power Supply Type | ATX PS2 (maximum length: 160mm) |
| EAN | 6933412774945 |
| P/N | R-CC360-WHAPM3-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CHIEFTEC Ház Uni, mATX, 1x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:BX-10B-M-OP
Cikkszám:357460
32 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CC360-BKAPM3-G-1
Cikkszám:386725
48 db Raktáron
Ár:
18.390 Ft
MSI Ház Midi ATX FORGE M100R, 4xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE M100R
Cikkszám:376441
34 db Raktáron
Ár:
18.590 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX N4 Tápegység nélkül, Fekete RGB
Gyártó cikkszám:N4
Cikkszám:311894
34 db Raktáron
Ár:
19.390 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX S2 Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:S2
Cikkszám:262546
12 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
MSI Ház Micro ATX FORGE M100A, 4xA-RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE M100A
Cikkszám:353351
100 db Raktáron
Ár:
19.490 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORAIRMT-WHCWW
Cikkszám:387336
7 db Raktáron
Ár:
16.190 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-BKAGM3-G
Cikkszám:387493
38 db Raktáron
Ár:
20.690 Ft