DEEPCOOL Ház Micro ATX CH160 PLUS, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
27 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CH160-BKNGM0-G
- ChipVilág Cikkszám: 391329
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Product Dimensions | 375mm*195mm*323.5mm(L×W×H) |
| Net Weight | 4.2Kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Front I/O Ports | USB3.0×2?Gen2 Type-C x1?Audio/Mic×1 |
| 3.5" Drive Bays | 1 |
| 2.5" Drive Bays | 1+1 |
| Expansion Slots | 4Slots |
| Pre-Installed Fans | None |
| Fan Support | Front:1×120mm/1×140mm(With SFX PSU) Top:2×120mm Rear: 1×120mm |
| Radiator Support | Front: NA Top:120/240mm Bottom: NA Rear:120mm |
| CPU Cooler Height Limit | 164mm |
| GPU Length Limit | 342mm |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 140mm)/SFX/SFX-L |
| EAN | 6933412765356 |
| P/N | R-CH160-BKNGM0-G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CORSAIR Ház Mini-ITX 2000D RGB AIRFLOW, SFX Tápegység nélkül, fekete
Gyártó cikkszám:CC-9011246-WW
Cikkszám:350493
25 db Raktáron
Ár:
21.290 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-WHAGM3-G
Cikkszám:389170
13 db Raktáron
Ár:
21.690 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG330 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG330-BKNGM3-G
Cikkszám:389187
33 db Raktáron
Ár:
21.790 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X Mini, 5x120mm ARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:INVADERXMINIMT-WHCWW
Cikkszám:387340
4 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X Mini, 5x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:INVADERXMINIMT-BKCWW
Cikkszám:387339
27 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR PLUS, 4x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORAIRPLUSMTA-WHCWW
Cikkszám:362340
19 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-BKNGM0-G-1
Cikkszám:389171
64 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor MESH, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORMESH4VW-WHCWW
Cikkszám:362337
2 db Raktáron
Ár:
20.790 Ft