DEEPCOOL Ház Micro ATX CG330 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
33 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CG330-BKNGM3-G
- ChipVilág Cikkszám: 389187
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 420x285x368mm(L×W×H) |
| Net Weight | 5.5kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | ITX/Micro-ATX Micro-ATX(Rear Connector) |
| Front I/O Ports | USB3.0 x1,USB2.0 x2,Audio x1 |
| 3.5" Drive Bays | 1+1 |
| 2.5" Drive Bays | 2+2 |
| Expansion Slots | 5 Slots |
| Pre-Installed Fans | Side: 2×120mm Rear: 1×120mm |
| Fan Support | Top:3×120 / 2×140mm Side:2×120 / 2×140mm Bottom:3×120 mm Rear: 1×120mm |
| Radiator Support | Top: 120/140/240/280/360mm Side:120/140/240/280mm Bottom:120/240/360mm Rear: 120 mm |
| CPU Cooler Height Limit | 164mm |
| GPU Length Limit | 410mm |
| Power Supply Type | 200mm |
| EAN | 6933412765493 |
| P/N | R-CG330-BKNGM3-G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-WHAGM3-G
Cikkszám:389170
13 db Raktáron
Ár:
21.690 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH160 PLUS, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH160-BKNGM0-G
Cikkszám:391329
27 db Raktáron
Ár:
21.490 Ft
CORSAIR Ház Mini-ITX 2000D RGB AIRFLOW, SFX Tápegység nélkül, fekete
Gyártó cikkszám:CC-9011246-WW
Cikkszám:350493
25 db Raktáron
Ár:
21.290 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260 WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-WHNGM0-G-1
Cikkszám:389172
16 db Raktáron
Ár:
22.390 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X Mini, 5x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:INVADERXMINIMT-BKCWW
Cikkszám:387339
27 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR PLUS, 4x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORAIRPLUSMTA-WHCWW
Cikkszám:362340
19 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X Mini, 5x120mm ARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:INVADERXMINIMT-WHCWW
Cikkszám:387340
4 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-BKNGM0-G-1
Cikkszám:389171
64 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft