DEEPCOOL Ház ATX CL6600, Vízhűtéssel, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
11 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CL6600-BKNNA0-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 389191
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 457.5×235×533.5mm(L×W×H) |
| Net Weight | 11.82Kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX ATX(Rear Connector)/Micro-ATX(Rear Connector) |
| Front I/O Ports | USB3.0×2?Gen2 Type-C x1?Audio/Mic×1 |
| 3.5" Drive Bays | 2+1 |
| 2.5" Drive Bays | 1+1 |
| Expansion Slots | 7 Slots |
| Pre-Installed Fans | Bottom: 2×120mm ARGB(Reverse Blade) |
| Fan Support | Top: 3×120mm/2×140mm Front: 2×140mm Rear: 1×140/1×120mm Bottom: 2×120mm |
| Radiator Support | Top: Pre-Installed 360mm Front: NA Rear: 120mm |
| CPU Cooler Height Limit | 175mm |
| GPU Size Limit | 413mm/388mm(With Front Fan) |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 160mm)/SFX/SFX-L |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 250 mm |
| Pump Dimensions | 118×80×76 mm |
| Pump Speed | 2500~3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 4-pin PWM |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.29 A |
| Pump Power Consumption | 3.48 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm |
| Fan Speed | 500~2500 RPM±10% 0 rpm<5 % PWM |
| Fan Airflow | 73.41 CFM |
| Fan Air Pressure | 4.69 mmAq |
| Fan Noise | ≤35.63 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.3 A |
| Fan Power Consumption | 3.6 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 1.7 W(PUMP) |
| EAN | 6933412765295 |
| P/N | R-CL6600-BKNNA0-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS Ház TUF Gaming GT502, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT502 PANO/ARGB FANS/BLK/TG
Cikkszám:381959
82 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
ASUS Ház TUF Gaming GT502, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT502 PANO/ARGB FANS/WHT/TG
Cikkszám:381960
80 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
ASUS Ház TUF Gaming GT502 Plus, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT502 PLUS/WHT/TG
Cikkszám:384938
77 db Raktáron
Ár:
54.390 Ft
ASUS Ház TUF Gaming GT302, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT302/ARGB FANS/BLK
Cikkszám:391478
73 db Raktáron
Ár:
54.390 Ft
ASUS Ház TUF Gaming GT502 Plus, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT502 PLUS/BLK/TG
Cikkszám:386079
100 db Raktáron
Ár:
54.390 Ft
ASUS Ház ProArt PA602, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:PA602/BLK/TG
Cikkszám:381966
7 db Raktáron
Ár:
81.190 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX Z10 DUO Tápegység nélkül, Fekete RGB
Gyártó cikkszám:Z10 DUO
Cikkszám:327398
2 db Raktáron
Ár:
45.290 Ft
ASUS Ház TUF Gaming GT302, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:GT302/ARGB FANS/WHT
Cikkszám:381965
7 db Raktáron
Ár:
45.290 Ft