DEEPCOOL Ház ATX CH690 DIGITAL WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fehér |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CH690-WHNNA0D-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 391328
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 481×240×516mm(L×W×H) |
| Net Weight | 9.8Kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX ATX(Rear Connector)/Micro-ATX(Rear Connector) |
| Front I/O Ports | USB3.0×2?Gen2 Type-C x1?Audio/Mic×1 |
| 3.5" Drive Bays | 1 |
| 2.5" Drive Bays | 2+1 |
| Expansion Slots | 8Slots |
| Pre-Installed Fans | None |
| Fan Support | Front:NA Top:3×120 / 3×140mm Side:3×120 / 3×140mm PSU Shrouded :3×120 / 3×140mm Rear: 1×120 / 1×140mm |
| Radiator Support | Front: NA Top: 120/140/240/280/360/420mm Side: 120/140/240/280mm Bottom: 120/240/360mm |
| CPU Cooler Height Limit | 182mm |
| GPU Length Limit | 450mm |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 180mm) |
| EAN | 6933412774020 |
| P/N | R-CH690-WHNNA0D-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS Ház ProArt PA401, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:PA401/BK/WOOD/MTL
Cikkszám:381969
2 db Raktáron
Ár:
36.090 Ft
ASUS Ház ProArt PA401, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:PA401/BK/WOOD/TG
Cikkszám:381968
4 db Raktáron
Ár:
36.090 Ft
MSI Ház ATX PANO 110R PZ, 4xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG PANO 110R PZ
Cikkszám:381653
42 db Raktáron
Ár:
36.090 Ft
ASUS Ház Prime AP303, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:AP303/WT/TG
Cikkszám:391469
5 db Raktáron
Ár:
36.790 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X, 5x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:INVADERXMT-BKCWW
Cikkszám:362355
6 db Raktáron
Ár:
36.890 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X BTF, 5x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:INVADERXBTFMT-BKCWW
Cikkszám:362357
8 db Raktáron
Ár:
35.690 Ft
ASUS Ház A32 Plus, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:A32 PLUS/BK/TG/ARGB
Cikkszám:391472
3 db Raktáron
Ár:
37.090 Ft
ASUS Ház Prime AP303, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AP303/BK/MESH
Cikkszám:391471
19 db Raktáron
Ár:
37.290 Ft