DEEPCOOL Ház ATX CG580 4F V2, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
47 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CG580-BKADA4-G-2
- ChipVilág Cikkszám: 389182
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 437×235×501mm(L×W×H) |
| Net Weight | 8.8Kg |
| Materials | ABS+SGCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | ITX/Micro-ATX/ATX ATX(Rear Connector)/Micro-ATX(Rear Connector) |
| Front I/O Ports | USB3.0×2/Gen2 Type-C×1/Audio&Mic×1 |
| 3.5" Drive Bays | 2 |
| 2.5" Drive Bays | 2 |
| Expansion Slots | 7Slots |
| Pre-Installed Fans | Side:3×120mm(PWM+ARGB Reverse Blade) Rear: 1×120mm(PWM+ARGB) |
| Fan Support | Front: NA Top: 3×120mm/2x140mm Side: 3x120mm Rear: 1×120mm/1x140mm Bottom: 1×120mm(3.5 HDD/120FAN :Choose one of two) PSU Shrouded: 2×120mm |
| Radiator Support | Front: NA Top: 120/140/240/280/360mm Side: 120/240/360mm Rear: 120/140mm |
| CPU Cooler Height Limit | 176mm |
| GPU Length Limit | 410mm (limited to 262mm if a 360mm radiator and fan set are mounted on the side) |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 210mm) |
| EAN | 6933412765394 |
| P/N | R-CG580-BKADA4-G-2 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MSI Ház Midi ATX FORGE 112R, 4xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE 112R
Cikkszám:351176
11 db Raktáron
Ár:
31.590 Ft
COOLER MASTER Ház ATX MasterBox 600, Tápegység nélkül, Üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MB600-KGNN-S00
Cikkszám:349485
22 db Raktáron
Ár:
31.390 Ft
ASUS Ház A21 Plus, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:A21 PLUS/ARGB FANS/BLK/EPS
Cikkszám:381963
64 db Raktáron
Ár:
32.790 Ft
WHITE SHARK WARHEAD-3/B WS GCC-2401B PC ház, E-ATX/ATX/M-ATX/ITX gamer, fekete
Gyártó cikkszám:WS GCC-2401B
Cikkszám:362535
2 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X, 5x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:INVADERXMT-WHCWW
Cikkszám:362356
4 db Raktáron
Ár:
34.090 Ft
ASUS Ház A31 Plus, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:A31 PLUS/WT/TG/ARGB
Cikkszám:381971
100 db Raktáron
Ár:
34.690 Ft
ASUS Ház A31 Plus, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:A31 PLUS/BK/TG/ARGB
Cikkszám:381970
45 db Raktáron
Ár:
34.690 Ft
MSI Ház ATX PANO 110R PZ, 4xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:MAG PANO 110R PZ WHITE
Cikkszám:381656
33 db Raktáron
Ár:
34.990 Ft