DEEPCOOL Ház ATX CG530 4F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | DEEPCOOL |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
56 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-CG530-BKADA4-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 389184
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 440×285×399mm(L×W×H) |
| Net Weight | 7.0kg |
| Materials | ABS+SPCC+Tempered Glass |
| Motherboard Support | ITX/Micro-ATX/ATX ATX(Rear Connector)/Micro-ATX(Rear Connector) |
| Front I/O Ports | USB3.0×2?Gen2 Type-C x1?Audio/Mic×1 |
| 3.5" Drive Bays | 2 |
| 2.5" Drive Bays | 2+1 |
| Expansion Slots | 7Slots |
| Pre-Installed Fans | Side: 3×120mm(PWM+ARGB Reverse Blade) Rear: 1×120mm(PWM+ARGB) |
| Fan Support | Front: NA Top: 3×120mm/2x140mm Side: 3×120mm/2x140mm Rear: 1×120mm Bottom: 3×120mm/3.5 HDD+2x120mm/2.5 SSD+2x120mm |
| Radiator Support | Front: NA Top: 120/140/240/280/360mm Side: 120/140/240/280mm Bottom: 120/240/360mm |
| CPU Cooler Height Limit | 160mm |
| GPU Length Limit | 410mm |
| Power Supply Type | ATX PS2(maximum length: 210mm) |
| EAN | 6933412765158 |
| P/N | R-CG530-BKADA4-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
COOLER MASTER Ház ATX MasterBox TD500 MESH V2, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fehér
Gyártó cikkszám:TD500V2-WGNN-S00
Cikkszám:330944
6 db Raktáron
Ár:
26.690 Ft
MSI Ház Midi ATX FORGE 100M, 2xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE 100M
Cikkszám:381652
13 db Raktáron
Ár:
27.190 Ft
COOLER MASTER Ház ATX MasterBox 600 LITE, Tápegység nélkül, Üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MB600L-KGNN-S00
Cikkszám:349488
25 db Raktáron
Ár:
23.790 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG330 3F WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG330-WHNGM3-G
Cikkszám:389188
7 db Raktáron
Ár:
23.390 Ft
CORSAIR Ház Micro-ATX 2500D AIRFLOW, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete
Gyártó cikkszám:CC-9011263-WW
Cikkszám:349633
14 db Raktáron
Ár:
22.890 Ft
CHIEFTEC ház, Pro Cube, M-ATX, Cube, fekete
Gyártó cikkszám:CI-02B-OP
Cikkszám:384735
74 db Raktáron
Ár:
22.890 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260 WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-WHNGM0-G-1
Cikkszám:389172
16 db Raktáron
Ár:
22.390 Ft
COOLER MASTER Ház ATX MasterBox 600, Tápegység nélkül, Üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MB600-KGNN-S00
Cikkszám:349485
22 db Raktáron
Ár:
31.390 Ft