CORSAIR Ház Mini-ITX 2000D RGB AIRFLOW, SFX Tápegység nélkül, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | CORSAIR |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
25 db Raktáron
- Gyártó: Corsair
- Gyártó cikkszám: CC-9011246-WW
- ChipVilág Cikkszám: 350493
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Case Supported | Mini-ITX |
|---|---|
| Case Height | 458 |
| Case Length | 271 |
| Case Width | 200 |
| Motherboard Support | Mini-ITX |
| Color | BLACK |
| Case Size | Mini-ITX |
| Radiator Compatibility | 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm |
| Case Window | None |
| Compatible Liquid Coolers | H55, H60, H75, H80i, H90, H100i, H105, H110i, H115i, H150i |
| Case Warranty | 2 Year |
| Internal 2.5" Drive Bays | 3 |
| Maximum CPU Cooler Height | 165mm |
|---|---|
| Maximum PSU Length | 130 |
| Case Front IO | (1x) USB 3.2 Gen 2 Type C, (2x) USB 3.2 Gen 1 Type A, (1x) Audio in/out |
| Case Drive Bays | (x3) 2.5in |
| Maximum GPU Length | 365 |
| Weight | 5.5kg |
| Case Expansion Slots | 3 |
| Case Power Supply | SFX |
| Flow Type | SMALL FORM |
| Speed | NA |
| Package Quantity | 1 |
| Fan Warranty | 2 Year |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X Mini, 5x120mm ARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:INVADERXMINIMT-WHCWW
Cikkszám:387340
4 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Invader X Mini, 5x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:INVADERXMINIMT-BKCWW
Cikkszám:387339
27 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR PLUS, 4x120mm RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORAIRPLUSMTA-WHCWW
Cikkszám:362340
19 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH160 PLUS, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH160-BKNGM0-G
Cikkszám:391329
27 db Raktáron
Ár:
21.490 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-WHAGM3-G
Cikkszám:389170
13 db Raktáron
Ár:
21.690 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-BKNGM0-G-1
Cikkszám:389171
64 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor MESH, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORMESH4VW-WHCWW
Cikkszám:362337
2 db Raktáron
Ár:
20.790 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG330 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG330-BKNGM3-G
Cikkszám:389187
33 db Raktáron
Ár:
21.790 Ft