CHIEFTEC Ház Uni, mATX, 1x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Belső 3.5" bővítőhely (HDD) | 1 |
| Gyártó | CHIEFTEC |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
32 db Raktáron
- Gyártó: Chieftec
- Gyártó cikkszám: BX-10B-M-OP
- ChipVilág Cikkszám: 357460
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| TECHNICAL DATA | |
| Article no. | BX-10B-M-OP |
| Color | Black |
| Material | 0.6 mm SPCC |
| Motherboard support | Mini ITX, mATX |
| Dimension (DxWxH) | 415mm x 204mm x 325mm + (15mm feet) |
| Drive bay external | - |
| Drive bay internal | 1 x 3,5" & 3 x 2,5" OR 4 x 2.5” |
| Power supply | ATX PSU (optional, ~180mm recommended if GPU >300mm installed) |
| Front I/O | 1x USB3.2 Gen1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C, Audio-Out/Mic-In |
| Scope of delivery | Set of screws , 1x 120mm PWM fan pre-installed |
| Expansion slots | 4 |
| Cooling (optional) | Bottom: 3x 120mm or 2x 140mm (140mm only with ITX board) Rear: 1x 120mm pre-installed |
| Top: 2x 120mm or 2x 140mm fans or 240mm radiator | |
| CPU cooler height (max.) | 165mm |
| VGA card length (max.) | 380mm (300mm, if PSU longer than 180mm installed) |
| Warranty | 24 Months |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL Ház Micro ATX CC360 ARGB Tápegység nélkül, Fekete Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CC360-BKAPM3-G-1
Cikkszám:386725
48 db Raktáron
Ár:
18.390 Ft
DEEPCOOL Ház Mini-ITX/Micro-ATX CC360 WH ARGB Tápegység nélkül, Fehér Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CC360-WHAPM3-G-1
Cikkszám:387486
8 db Raktáron
Ár:
18.090 Ft
MSI Ház Midi ATX FORGE M100R, 4xARGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE M100R
Cikkszám:376441
34 db Raktáron
Ár:
18.590 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX N4 Tápegység nélkül, Fekete RGB
Gyártó cikkszám:N4
Cikkszám:311894
34 db Raktáron
Ár:
19.390 Ft
MSI Ház Micro ATX FORGE M100A, 4xA-RGB ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MAG FORGE M100A
Cikkszám:353351
100 db Raktáron
Ár:
19.490 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX S2 Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:S2
Cikkszám:262546
12 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORAIRMT-WHCWW
Cikkszám:387336
7 db Raktáron
Ár:
16.190 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-BKAGM3-G
Cikkszám:387493
38 db Raktáron
Ár:
20.690 Ft