CHIEFTEC ház, Pro Cube, M-ATX, Cube, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | CHIEFTEC |
| PSU/táp | ATX PSU |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
74 db Raktáron
- Gyártó: Chieftec
- Gyártó cikkszám: CI-02B-OP
- ChipVilág Cikkszám: 384735
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Article no. | CI-02B-OP |
| EAN code | 0753263077349 |
| Color | Black |
| Material | 0.6mm SPCC |
| Motherboard support | Mini ITX, mATX |
| Dimension (DxWxH) | 390mm x 265mm x 295mm (Stand +22mm) |
| Weight (without/with package) | 4.3 kg / 5.2 kg |
| Drive bay external | 1x 5.25” and 1x 3.5” |
| Drive bay internal | 2x 3.5” and 3x 2.5” |
| Power supply | ATX PSU (optional, up to 160 mm length) |
| Front I/O | 2x USB3.1 Gen 1, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Scope of delivery | Screw set, removable dust dustfilter bottom, magnetic dustfilter on top |
| Expansion slots | 4 |
| Cooling Compatibility | Front: 1x 120mm or 1x 140mm fan Rear: 1x 120mm fan Top: 1x 120mm or 1x 140mm fan |
| CPU cooler height (max.) | 160mm |
| VGA card length (max.) | 320mm |
| Warranty | 24 Months |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CORSAIR Ház Micro-ATX 2500D AIRFLOW, Tápegység nélkül, Edzett Üveg, fekete
Gyártó cikkszám:CC-9011263-WW
Cikkszám:349633
14 db Raktáron
Ár:
22.890 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH260 WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH260-WHNGM0-G-1
Cikkszám:389172
16 db Raktáron
Ár:
22.390 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG330 3F WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG330-WHNGM3-G
Cikkszám:389188
7 db Raktáron
Ár:
23.390 Ft
COOLER MASTER Ház ATX MasterBox 600 LITE, Tápegység nélkül, Üvegfalú, fekete
Gyártó cikkszám:MB600L-KGNN-S00
Cikkszám:349488
25 db Raktáron
Ár:
23.790 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG330 3F, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG330-BKNGM3-G
Cikkszám:389187
33 db Raktáron
Ár:
21.790 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CG380 3F WH, Tápegység nélkül, Fehér, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CG380-WHAGM3-G
Cikkszám:389170
13 db Raktáron
Ár:
21.690 Ft
DEEPCOOL Ház Micro ATX CH160 PLUS, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:R-CH160-BKNGM0-G
Cikkszám:391329
27 db Raktáron
Ár:
21.490 Ft
CORSAIR Ház Mini-ITX 2000D RGB AIRFLOW, SFX Tápegység nélkül, fekete
Gyártó cikkszám:CC-9011246-WW
Cikkszám:350493
25 db Raktáron
Ár:
21.290 Ft