CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | CHIEFTEC |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
79 db Raktáron
- Gyártó: Chieftec
- Gyártó cikkszám: AS-01B-OP
- ChipVilág Cikkszám: 336032
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Model | AS-01B-OP |
| EAN code | 0753263078032 |
| Color | Black |
| Material | 0.5mm SPCC |
| Motherboard support | Mini ITX, mATX, ATX |
| Dimension (DxWxH) | 405mm x 212mm x 462mm |
| Weight (without/with package) | 4.29kg / 5.1kg |
| Drive bay external | - |
| Drive bay internal | 2 x 3,5" and 2x 2,5" |
| Power supply | ATX PSU (optional, ~180mm) |
| Front I/O | 2x USB3.2 Gen 1, 1x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In |
| Scope of delivery | Set of screws Rear: 1x 120mm PWM fan pre-installed |
| Expansion slots | 7 |
| Cooling Compatibility | Front: 3x 120mm or 2x 140mm fans or 280mm radiator Rear: 1x 120mm Top: 2x 120mm or 2x 140mm fans |
| CPU cooler height (max.) | 170mm |
| VGA card length (max.) | 320mm |
| Warranty | 24 Months |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CHIEFTEC Ház Pro Midi, ATX, Tápegység nélkül, Fekete, Üvegfalú
Gyártó cikkszám:AS-02B-TG-OP
Cikkszám:382393
76 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX T3 PLUS Üvegfalú Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:T3 PLUS
Cikkszám:350916
29 db Raktáron
Ár:
13.890 Ft
CHIEFTEC Ház Pro Midi, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AS-02B-OP
Cikkszám:382394
45 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:HC-10B-OP
Cikkszám:297471
100 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
ZALMAN Ház Midi ATX S3 Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:S3
Cikkszám:262547
20 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
CHIEFTEC Ház Elox, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:HQ-01B-OP
Cikkszám:297473
100 db Raktáron
Ár:
15.390 Ft
CHIEFTEC Ház Pro Mini, mATX, Tápegység nélkül, Fekete
Gyártó cikkszám:AZ-01B-OP
Cikkszám:357455
15 db Raktáron
Ár:
12.990 Ft
ADATA XPG Ház Midi ATX Valor AIR, 4x120mm ventilátor, Tápegység nélkül, üvegfalú, fehér
Gyártó cikkszám:VALORAIRMT-WHCWW
Cikkszám:387336
7 db Raktáron
Ár:
16.190 Ft