CHIEFTEC Ház Compact Cube, ATX, Tápegység nélkül, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Belső 3.5" bővítőhely (HDD) | 1 |
| Gyártó | CHIEFTEC |
| PSU/táp | Nincs |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Chieftec
- Gyártó cikkszám: UK-02B-OP
- ChipVilág Cikkszám: 297492
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Article no. | UK-02B-OP |
| EAN code | 0753263075932 |
| Color | Black |
| Material | 0,5mm SPCC |
| Motherboard support | Mini ITX, mATX, ATX |
| Dimension (DxWxH) | 380mm x 227mm x 342mm (Stand +17mm) |
| Weight (without/with package) | 3.73 kg / 4.51 kg |
| Drive bay external | 1x 5,25“ |
| Drive bay internal | 1x 2,5" & 2x 3,5“ or 2x 2,5“ & 1x 3,5“ |
| Power supply | ATX PSU (optional, 140mm - 200mm) |
| Front I/O | 2x USB3.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-in, 1x USB Type C (480Mbit/s) |
| Scope of delivery | Set of screws, detachable mesh dust filter in the front and in the side panels. |
| Expansion slots | 7 |
| Cooling Compatibility | Front: 2x 120mm Rear: 1x 80mm |
| CPU cooler height (max.) | 110mm |
| VGA card length (max.) | With fan: 290mm, without fan: 315mm |
| Warranty | 24 Months |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
AKYGA Ház AK35BK Micro ATX Fekete, USB2.0
Gyártó cikkszám:AK35BK
Cikkszám:280831
100 db Raktáron
Ár:
10.390 Ft
ZALMAN Ház Mini ATX T8 Tápegység nélkül, Fekete, USB2.0+3.0
Gyártó cikkszám:ZM_T8
Cikkszám:302328
100 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
ZALMAN Ház Mini ATX T6 tápegység nélkül, Mini-Tower Fekete, USB3.0
Gyártó cikkszám:ZM-T6
Cikkszám:279283
100 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
AKYGA Ház AK995BK MIDI ATX fekete
Gyártó cikkszám:AK995BK
Cikkszám:210297
4 db Raktáron
Ár:
11.890 Ft
NJOY Ház Midi ATX ANIL Tápegység nélkül, USB2.0+3.0, Fekete RGB
Gyártó cikkszám:CSMD-AE00UAI-BL01B
Cikkszám:347694
100 db Raktáron
Ár:
11.990 Ft
AKYGA Ház AK36BK Micro ATX Fekete, USB2.0+USB3.0
Gyártó cikkszám:AK36BK
Cikkszám:280833
100 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
AKYGA Ház AK939BL MIDI ATX fekete
Gyártó cikkszám:AK939BL
Cikkszám:212106
7 db Raktáron
Ár:
12.390 Ft
White Shark PANZER-2, GCC-2402 Számítógép ház ATX midi Tower
Gyártó cikkszám:WS GCC-2402
Cikkszám:380579
9 db Raktáron
Ár:
12.490 Ft