Nedis USCR10051BU USB hangkártya, 3,5mm mikrofon és fejhallgató csatlakozás, virtuális 5.1 3D hangadapter
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
72 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: USCR10051BU
- ChipVilág Cikkszám: 385071
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 52 mm |
| Magasság | 12 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 8 gramm |
| Szín | Fekete |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Anyag | Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Fejhallgató csatlakozás | 3,5 mm-es dugó |
| Operációs rendszer verziója | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Készülék | PC notebook |
| Mikrofoncsatlakozás | 1x 3,5 mm |
| Hangszórócsatornák | 5.1 |
| Kapcsolat | USB 2.0 |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MEDIA-TECH USB Hangkártya 5.1 VIRTU
Gyártó cikkszám:MT5101
Cikkszám:181789
16 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
SANDBERG Hangkártya, USB to Sound Link
Gyártó cikkszám:133-33
Cikkszám:311184
6 db Raktáron
Ár:
2.190 Ft
BLACKBIRD PCI Bővítőkártya 2xUSB 3.1 Gen.2 Low profile verzió
Gyártó cikkszám:BH1601
Cikkszám:375838
6 db Raktáron
Ár:
3.490 Ft
BLACKBIRD PCI-E Bővítőkártya 2xSATA
Gyártó cikkszám:BH1298
Cikkszám:304288
8 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
BLACKBIRD PCI-E Bővítőkártya 6CH Hangkártya 6 csatornás
Gyártó cikkszám:BH1296
Cikkszám:304286
20 db Raktáron
Ár:
7.090 Ft
BLACKBIRD PCI-E Bővítőkártya 4xUSB 3.0
Gyártó cikkszám:BH1295
Cikkszám:304285
20 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
DELOCK PCI-E Bővítőkártya > 2x Soros RS-232
Gyártó cikkszám:90007
Cikkszám:294540
4 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
BLACKBIRD PCI-E Bővítőkártya 4xSATA
Gyártó cikkszám:BH1299
Cikkszám:304289
37 db Raktáron
Ár:
8.590 Ft