Nedis UHUBU2730BK aktív 7 portos USB HUB, USB 2.0, 5V táp
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
19 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: UHUBU2730BK
- ChipVilág Cikkszám: 379566
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 104 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Súly | 159 gramm |
| Szín | Fekete |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás USB tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típusú (CEE 7/16) USB |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Anyag | Műanyag |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Kimeneti teljesítmény | 2,5 W |
| Tápkábel hossza | 1,45 méter |
| Támogatott technológia | USB 2.0 |
| Külső memóriafoglalat típusa | 7 db USB-s |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Csatlakozási bemenet | USB-A dugasz |
| Csatlakozási kimenet | USB-A anya |
| Kimeneti áram | 0,5 A |
| kikötők | 7 port |
| Kimeneti feszültség | 5 V egyenáram |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SANDBERG Hub és elosztó, USB-C/A to 4xUSB 3.0 Hub
Gyártó cikkszám:136-63
Cikkszám:376690
94 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
SANDBERG Hub és elosztó, USB-C/A to 2xUSB-A+2xUSB-C Hub
Gyártó cikkszám:136-64
Cikkszám:376689
3 db Raktáron
Ár:
8.590 Ft
AXAGON HMA-GL3A 3 portos USB 3.2 HUB LAN csatlakozóval, fekete
Gyártó cikkszám:HMA-GL3A
Cikkszám:322754
3 db Raktáron
Ár:
8.690 Ft
AXAGON HUE-M1A 4 portos USB 3.2 HUB, fekete
Gyártó cikkszám:HUE-M1A
Cikkszám:322761
5 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
Nedis UHUBU3420BK aktív 4 portos USB HUB, USB 3.2 Gen 1, 5V táp
Gyártó cikkszám:UHUBU3420BK
Cikkszám:379990
6 db Raktáron
Ár:
10.090 Ft
TARGUS Hub ACH226EU, USB-C to 4-Port USB-A Hub
Gyártó cikkszám:ACH226EU
Cikkszám:304952
1 db Raktáron
Ár:
10.990 Ft
AXAGON HUE-S2BL USB3.0 CHARGING HUB (Négyportos USB 3.0 hub gyors töltéssel és tápellátással. 1,2 méteres kábel)
Gyártó cikkszám:HUE-S2BL
Cikkszám:300781
2 db Raktáron
Ár:
5.090 Ft
SANDBERG USB-C/A to 7 x USB 3.0 HUB, akár 7 USB-A satlakozási lehetőség, USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbit/sec, 5 év garancia
Gyártó cikkszám:136-66
Cikkszám:385635
11 db Raktáron
Ár:
11.790 Ft