COLORWAY Hálózati elosztó, CW-CHE64B, 6 dugalj, 4xUSB, 2m, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | COLORWAY |
| Jelleg | Elosztó |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Colorway
- Gyártó cikkszám: CW-CHE64B
- ChipVilág Cikkszám: 354576
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Extension lead, with six 220V AC outlets and four 5V USB ports. It is used to connect both electrical appliances and simultaneously charge up to four mobile devices: smartphones, tablets, external chargers and a number of devices that support charging from USB port.
Characteristics:
| name: | Power socket ?olorWay 6 euro sockets/4 USB (CW-CHE64B) |
| Code: | CW-CHE64B |
| Manufacturer: | ColorWay |
| Type: | Power Socket |
| Usb Output Ports: | 4 USB-A (AUTO-ID) |
| Count of power outlets: | 6 |
| Count of USB outputs: | 4 |
| Length of cable: | 2 m |
| Rated current, A: | 10A |
| Rated voltage: | 250V |
| Dimensions: | 220 x 109 x 40 mm |
| Color: | |
| Output Parameters: | USB: 5V?3.4A, 17W Total Max |
| Charging Protocols: | AUTO-ID chip (APPLE 5V-2.4A, SAMSUNG 5V-2A, BC1.2) |
| USB output power: | Single USB-A 12W, USB-A1+?2+A3+A4 17W |
Features
- Powerful USB charger, with the maximum guaranteed load on all ports up to 3.4 A, multiple simultaneous charging of several devices
- USB Auto ID smart microchip - automatically detects the type of connected USB device, this ensures high compatibility of smart charging with all-brand devices
- Super Charge option - fixes the best charging current of the connected device from 0.1 to 2.4A
- Six main euro-outlets with earth and overvoltage/overload protection
- 2m pure copper wire with up to 2,500W
- Total on/off button. With one click, you can completely turn off the power while the device is not used
- this is simply and conveniently
- Heat-resistant plastic casing, can be used at up to 850 °C
- Flexible and wear-resistant bronzed outlet contacts
- Outlet curtains to protect from children
- wall mounts
Composition
- Power Socket
- Packaging
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
EATON Túlfeszültségvédő Elosztó 6 DIN, Protection Strip
Gyártó cikkszám:PS6D
Cikkszám:312398
9 db Raktáron
Ár:
7.090 Ft
CYBERPOWER P0820SUF0-DE (8 aljzat) túlfeszültség védő elosztó és USB töltő 2 x 2.4A, 1,8m
Gyártó cikkszám:P0820SUF0-DE
Cikkszám:273264
16 db Raktáron
Ár:
6.990 Ft
COLORWAY Hálózati elosztó, CW-CHE24PDW, 2 dugalj, 3xUSB-A, 1xUSB-C 2m, fekete
Gyártó cikkszám:CW-CHE24PDW
Cikkszám:354579
18 db Raktáron
Ár:
8.790 Ft
LEGRAND Elosztósor Standard 4x2P+F, 3 m vezetékkel, fehér-szürke
Gyártó cikkszám:694561
Cikkszám:343929
15 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
CYBERPOWER P0420SUD0-DE (4 aljzat) túlfeszültség védő elosztó és USB töltő 2 x 2.4A, 1,8m
Gyártó cikkszám:P0420SUD0-DE
Cikkszám:273263
21 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
EATON Túlfeszültségvédő Elosztó 6 DIN, Schuko, Tel & Internet line Eaton Protection, Protection Strip
Gyártó cikkszám:PS6TD
Cikkszám:391891
2 db Raktáron
Ár:
9.490 Ft
SPS túlfeszültségvédő elosztó, 1,5 méteres, 5 DIN + 2 USB + 1 USB-C, flexi
Gyártó cikkszám:SRG5-UF
Cikkszám:357660
5 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
AEG Túlfeszültségvédő Elosztó, PDU-GE7, 7 DIN, 1,8m
Gyártó cikkszám:30907196
Cikkszám:168677
1 db Raktáron
Ár:
9.990 Ft