ROLEE M automata hosszabbító, 2db földeletlen aljzat + 2db USB aljzat, 4m, Gyöngyházfehér
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Rolee
- Gyártó cikkszám: R40062101
- ChipVilág Cikkszám: 352358
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Termékadatok | ROLEE M |
| Különleges jellemzők: | Gombnyomásra visszahúzza a kábelt, túlfeszültségvédelemmel ellátott, USB gyorstöltővel ellátott |
| Alkalmazási terület: | Hosszabítók, elosztók |
| Védelmi osztály: | IP20 |
| Kábelhossz: | 4 m |
| Kábel típusa: | H05VVH2-F 2x0,75 mm2 |
| Dugaszoló aljzatok száma: | 2 db földeletlen aljzat + 2 db USB aljzat |
| Feszültségtartomány: | 230 V~/50 Hz |
| Be-/kikapcsoló: | Nem |
| Master-slave: | Nem |
| Túlfeszültség-védelem: | 3,15 A üvegcsöves oldóbiztosíték |
| Gyermekvédelem: | Nem |
| Tömeg | 1 kg |
| Szélesség: | 14,7 cm |
| Magasság: | 6,4 cm |
| Hossz: | 23,4 cm |
| Bemeneti feszültség: | 230 V~/50 Hz |
| Teljesítmény: | 1100W |
| Alapanyag: | ABS műanyag |
| Színválaszték: | Gyöngyfehér, Oxidvörös, Grafitszürke |
| Kiegészítő: | Használati utasítás, 3 db 3,15 A-es üvegcsöves oldóbiztosíték |
| VTSZ szám: | 85446090 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
URAGE by HAMA 219801, GAMING EGÉRPAD "URAGE LETHALITY 150" SPEED VERZIÓ
Gyártó cikkszám:00219801
Cikkszám:346022
13 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
Nedis CABW24200AT05 sztereo audió kábel 2x RCA férfi, 2x RCA férfi, Aranyozott, 0,50 m , kerek, Antracit
Gyártó cikkszám:CABW24200AT05
Cikkszám:376493
11 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
DELOCK kábel USB 2.0 Type-A male > USB Mini-B male 90 fokos 2m
Gyártó cikkszám:82682
Cikkszám:180641
17 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
Nedis CABW25000AT10 optikai audió kábel, TosLink dugó, hossz: 1m
Gyártó cikkszám:CABW25000AT10
Cikkszám:381928
3 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
Nedis CCGL60600BK20 USB A - USB C (USB-C) kábel, USB2.0, 15W, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60600BK20
Cikkszám:379097
12 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
DEVIA APPLE IPHONE LIGHTNING USB TÖLTŐ- ÉS ADATKÁBEL 1 M-ES VEZETÉKKEL - SMART CABLE LIGHTNING - WHITE
Gyártó cikkszám:ST986650
Cikkszám:338777
15 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
Nedis CCTB60925AL USB-A adapter, USB 3.2 Gen 1, USB-A férfi, USB-C™ anya, 5 Gbps, kerek, Nikkelezett, Ezüst
Gyártó cikkszám:CCTB60925AL
Cikkszám:376508
8 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft
BLACKBIRD Adatkábel USB-C to Lightning 1m, Rózsaszín (Szőtt Anyag)
Gyártó cikkszám:BH1589
Cikkszám:361070
16 db Raktáron
Ár:
3.690 Ft