Nedis WGCHA45WBK töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WGCHA45WBK
- ChipVilág Cikkszám: 391967
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 86 mm |
| Magasság | 49 mm |
| Mélység | 34 mm |
| Súly | 86 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém polikarbonát |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| LED-jelző használatban | Igen |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kimenetek száma | 2 |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon és táblagép notebook |
| Tápcsatlakozó | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| Port típusa | 2x USB-C™ |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális kimeneti áram portonként | 3,0 A |
| Kimeneti áram | 3,0 A 2,25 A |
| Egyidejűleg feltöltött eszközök | 2 db |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V DC 9 V DC 5 V DC 15 V DC 20 V DC |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 45 W |
| GaN | Igen |
| SmartLife | Nem |
| Powerbank funkció | Nem |
| Behúzható kábellel | Nem |
| Támogatott technológia | PD3.0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis COTH23300GY30 félprofi XLR audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 2x RCA dugó, 3m
Gyártó cikkszám:COTH23300GY30
Cikkszám:378517
10 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
BLACKBIRD Átalakító Displayport 1.2 male to VGA female, fekete
Gyártó cikkszám:BH1310
Cikkszám:305462
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ARCTIC COOLING W1A Fali Monitor konzol
Gyártó cikkszám:ORAEQ-MA005-GB
Cikkszám:310440
71 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis ACPA007 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V, 2,25A, 27W, 6 cserélhetó táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA007
Cikkszám:385041
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGL64655BK10 USB C (USB-C) - HDMI kábel, USB 3.2 Gen 1, 4K@60Hz, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL64655BK10
Cikkszám:380605
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WWT töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WWT
Cikkszám:391968
8 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB64770WT01 USB-C multiport adapter, USB C dugó - HDMI/ USB-A / USB-C aljzat, 5 Gbps
Gyártó cikkszám:CCGB64770WT01
Cikkszám:390342
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis VSWI3482AT HDMI kapcsoló, 2x HDMI bemenet | 1x HDMI kimenet
Gyártó cikkszám:VSWI3482AT
Cikkszám:377961
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft