Nedis WGCHA100WBK töltő 100 W, GaN, PD3.0, QC 2,5 / 3,0 / 5,0 A, Kimenetek száma: 3, USB-A / 2x USB-C, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WGCHA100WBK
- ChipVilág Cikkszám: 391479
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Súly | 177 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém polikarbonát |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| LED-jelző használatban | Igen |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kimenetek száma | 3 |
| Tápcsatlakozó | Euro |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon és táblagép notebook univerzális |
| Bemeneti áram | 1,67 A |
| Port típusa | 2x USB-C™ USB-A |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Kimeneti áram | 3,0 A 2,5 A 5,0 A |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V DC 9 V DC 5 V DC 15 V DC 20 V DC |
| Maximális kimeneti áram portonként | 5,0 A |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 100 W |
| GaN | Igen |
| SmartLife | Nem |
| Powerbank funkció | Nem |
| Behúzható kábellel | Nem |
| Támogatott technológia | PD3.0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP kábel szett - rack Mgmt Velcro Clips
Gyártó cikkszám:379820-B21
Cikkszám:92815
1 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
ANKER USB HUB, PowerExpend 5-in-1, USB-C Media Hub, 4K HDMI, 2xUSB3.0, SD/TF kártyaolvasóval - A8334HA1
Gyártó cikkszám:A8334HA1
Cikkszám:311810
8 db Raktáron
Ár:
15.290 Ft
MSI ACCY AGILITY GD70 GAMING Mousepad
Gyártó cikkszám:J02-VXXXXX1-EB9
Cikkszám:312339
31 db Raktáron
Ár:
15.290 Ft
LENOVO Slim USB-C 65W AC Adapter(CE)
Gyártó cikkszám:GX20Z46255
Cikkszám:333183
29 db Raktáron
Ár:
15.090 Ft
SANDBERG USB-C Dokkoló HDMI + 2xUSB-A + 2xUSB-C + PD100W
Gyártó cikkszám:136-65
Cikkszám:376684
7 db Raktáron
Ár:
14.990 Ft
COLORWAY Hálózati elosztó, CW-CHE34PDW, 3 dugalj, 4xUSB (2xUSB-A, 2XTYPE-C) GaN3 Pro PD 2m, 65W, fekete
Gyártó cikkszám:CW-CHE34PDW
Cikkszám:354580
3 db Raktáron
Ár:
14.690 Ft
LOGITECH Egérpad - G840 Gaming Pad XL, Fekete
Gyártó cikkszám:943-000778
Cikkszám:338070
10 db Raktáron
Ár:
15.790 Ft
LEGRAND Elosztósor Premium 6x2P+F forgatható, 1,5 m vezetékkel, fehér
Gyártó cikkszám:694533
Cikkszám:344160
3 db Raktáron
Ár:
14.590 Ft