Nedis WCHAU242ABK USB töltő 2,4A, 12W
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCHAU242ABK
- ChipVilág Cikkszám: 384040
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 79 mm |
| Mélység | 22 mm |
| Súly | 41 gramm |
| Szín | Fekete |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Kábel típusa | Nincs kábel mellékelve |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típus (CEE 7/16) |
| Kimenetek száma | 1 |
| LED-jelző használatban | Nem |
| Anyag | Műanyag |
| Bemeneti áram | 0,3 A |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon és táblagép |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Egyetlen feszültségű kimenet |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Port típusa | USB-A |
| Maximális kimeneti áram portonként | 2,4 A |
| Kimeneti áram | 1x 2,4 A |
| Kimeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 12 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL60100BK20 USB2.0, USB A - B kábel, 480Mbs, 10W, hossz 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK20
Cikkszám:375555
10 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis CAGL25000BK10 optikai audió kábel, TosLink dugó, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CAGL25000BK10
Cikkszám:375582
3 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.0523
Cikkszám:82375
11 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE kábel, UTP, CAT5e, 0,5m, fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0525
Cikkszám:165056
17 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
Nedis CRDRU2110BK USB2.0 - USBC kártyaolvasó microSD (TF) / microSDHC (TF) / microSDXC (TF) / SD / SDHC / SDXC
Gyártó cikkszám:CRDRU2110BK
Cikkszám:383861
10 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
ROLINE átalakító USB to PS2 Billentyűzethez
Gyártó cikkszám:12.99.1073
Cikkszám:121729
6 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
AF Antisztatikus felülettisztító hab, erős zsíroldó hatású 400 ml, "Maxiclene"
Gyártó cikkszám:MXL400
Cikkszám:13248
5 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 3m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-030
Cikkszám:361503
34 db Raktáron
Ár:
1.990 Ft