Nedis WCHAQ15W110BK vezeték nélküli (indukciós) QI töltő 15 W, 2 A
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCHAQ15W110BK
- ChipVilág Cikkszám: 383340
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 9 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 75 gramm |
| Kábelhossz | 1,00 méter |
| Szín | Fekete |
| Kimeneti teljesítmény | 10 W 15 W 7,5 W 5 W |
| LED-jelző használatban | Igen |
| Márkáknak megfelelő | Egyetemes |
| Alkalmas eszközhöz | Okostelefon |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon |
| Kábelt is beleértve | Igen |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátású |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram 9 V egyenáram |
| Átmérő | 100 mm |
| Bemeneti áram | 2 A |
| Kapcsolat | USB A-típusú |
| Biztonsági funkciók | Túlfeszültség, túláram , túlmelegedés elleni védelem |
| Töltő típusa | Egyetemes |
| Qi tanúsítvánnyal | Nem |
| Kimeneti áram | 2 A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 10m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1213
Cikkszám:300483
45 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, fém csatlakozó 1m
Gyártó cikkszám:11.03.1559
Cikkszám:121432
5 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
DELOCK Átalakító Stereo plug 6.35mm > Stereo jack 3.5mm 3 pin fém
Gyártó cikkszám:65361
Cikkszám:332810
1 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
AKYGA kábel VGA monitor összekötő 1.8m, Male/Male, árnyékolt
Gyártó cikkszám:AK-AV-01
Cikkszám:269500
72 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
DELOCK Átalakító Gender Changer VGA female > female
Gyártó cikkszám:65001
Cikkszám:156725
4 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
KELINE Kábel Patch UTP CAT.5E 5m, Szürke
Gyártó cikkszám:KEN-C5E-U-050
Cikkszám:361504
17 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
SANDBERG Audio adapter, Headset converter Dual->Single
Gyártó cikkszám:508-59
Cikkszám:311405
1 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 1m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0501
Cikkszám:82390
4 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft