Nedis WCHA30BK gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, QC, Gyorstöltési funkció 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 A, 30W, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCHA30BK
- ChipVilág Cikkszám: 384479
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 81 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Súly | 38 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém polikarbonát |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| LED-jelző használatban | Nem |
| Kimenetek száma | 2 |
| Bemeneti áram | 0,8 A |
| Tápcsatlakozó | Euro |
| Támogatott technológia | PD3.0 30W |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon és tablet univerzális |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Port típusa | USB-C™ USB-A |
| Maximális kimeneti áram portonként | 3,0 A |
| Kimeneti áram | 3,0 A 1,5 A 2,0 A 2,5 A |
| Egyidejűleg feltöltött eszközök | 2 db |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V DC 9 V DC 5 V DC 15 V DC 20 V DC |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 30 W |
| GaN | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 0,5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.1523
Cikkszám:121898
10 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, sárga
Gyártó cikkszám:21.15.0542
Cikkszám:82396
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
HAMA 205110, FIC 3,5MM JACK-2RCA ÖSSZEKÖTŐKÁBEL 1,5M
Gyártó cikkszám:00205110
Cikkszám:391170
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0541
Cikkszám:82394
8 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis CCGL60010BK30 USB hosszabító / toldó kábel, USB 2.0 | USB-A dugó USB-A hüvely 480 Mbps, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL60010BK30
Cikkszám:376740
7 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.0545 UTP CAT5e 2m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0545
Cikkszám:165058
10 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
LOGITECH Egérpad - Studio Series puha és csúszásmentes kialakítással, Szürkéskék
Gyártó cikkszám:956-000051
Cikkszám:338073
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis CCGL60100BK50 USB2.0, USB A - B kábel, 10W, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK50
Cikkszám:375557
4 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft