Nedis WCHA20WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, 20W, fehér
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCHA20WT
- ChipVilág Cikkszám: 384478
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 36 mm |
| Magasság | 81 mm |
| Mélység | 15 mm |
| Súly | 38 gramm |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém polikarbonát |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| LED-jelző használatban | Nem |
| Kimenetek száma | 2 |
| Bemeneti áram | 0,6 A |
| Tápcsatlakozó | Euro |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon és tablet univerzális |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Port típusa | USB-C™ USB-A |
| Maximális kimeneti áram portonként | 3,0 A |
| Kimeneti áram | 3,0 A 1,5 A 2,0 A 2,22 A |
| Egyidejűleg feltöltött eszközök | 2 db |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V egyenáram 9 V egyenáram 5 V egyenáram |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 20 W |
| GaN | Igen |
| SmartLife | Nem |
| Powerbank funkció | Nem |
| Behúzható kábellel | Nem |
| Támogatott technológia | PD3.0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis adapter kábel CCGT37650BK02 mini displayport 1.2 dugó - HDMI aljzat, 0,20m
Gyártó cikkszám:CCGT37650BK02
Cikkszám:387084
1 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
BLACKBIRD Notebook Tápkábel 3 csatlakózó, 1,5m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1530
Cikkszám:351420
41 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, 0.5m
Gyártó cikkszám:11.03.1555
Cikkszám:121433
10 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CAGC23930ME 6,35 mm sztereo jack dugó - 3,5 mm sztereo jack aljzat adapter, aranyozott
Gyártó cikkszám:CAGC23930ME
Cikkszám:380779
9 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis kábel CVGP34790BK02 micro HDMI - HDMI adapter, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 0.20 m
Gyártó cikkszám:CVGP34790BK02
Cikkszám:381853
7 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CCGB85121WT50 SF/UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGB85121WT50
Cikkszám:390718
11 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CCGL60010BK20 USB hosszabító / toldó kábel, USB2.0, hossz: 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60010BK20
Cikkszám:377922
29 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft