Nedis WCGPD100W100WT PD (Power Delivery) töltő / tápegység 100W, 5A, GaN, QC, 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, USB-C
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: WCGPD100W100WT
- ChipVilág Cikkszám: 380036
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 32 mm |
| Magasság | 62 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 198 gramm |
| Szín | Fehér |
| Kábelt is beleértve | Nem |
| Gyorstöltési funkció | Igen |
| Bemeneti feszültség | 100–240 V AC 50/60 Hz |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás |
| Kompatibilis az eszközzel | Okostelefon Tablet Notebook |
| Kimenetek száma | 1 |
| LED-jelző használatban | Nem |
| Anyag | Polikarbonát |
| Támogatott technológia | PD3.0 30 W PD3.0 45 W PD3.0 60 W PD3.0 65 W PD3.0 100 W |
| Bemeneti áram | 1,5 A |
| Tápcsatlakozó | Euro / C típusú (CEE 7/16) |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Port típusa | USB-C™ |
| Hatalom | 100 W |
| Kimeneti áram | 3,0 A 5,0 A |
| Kimeneti feszültség kiválasztása | Automatikus feszültségválasztás |
| Kimeneti feszültség | 12 V DC 9 V DC 5 V DC 15 V DC 20 V DC |
| Maximális kimeneti áram portonként | 5,0 A |
| Maximális kimeneti teljesítmény | 100 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LENOVO Kiegészítő kábel - USB-C to USB-C kábel 2m
Gyártó cikkszám:4X90Q59480
Cikkszám:290218
6 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
LENOVO Átalakító adapter - USB-C to 2.5G Ethernet
Gyártó cikkszám:4X91H17795
Cikkszám:349936
10 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 15m
Gyártó cikkszám:82710
Cikkszám:218512
7 db Raktáron
Ár:
16.990 Ft
TP-LINK Kábel 10G SFP+ 3 méter, SM5220-3M
Gyártó cikkszám:SM5220-3M
Cikkszám:302641
3 db Raktáron
Ár:
16.490 Ft
GIGASET DECT telefon, PURE 100 Duo, fekete
Gyártó cikkszám:L36852-H3105-S201
Cikkszám:348573
94 db Raktáron
Ár:
16.490 Ft
LENOVO AC Adapter - 65W Standard USB-C AC Adapter Gen 2-EU1/Arabia/Indonesia/ROK
Gyártó cikkszám:4X21S91187
Cikkszám:387278
12 db Raktáron
Ár:
16.390 Ft
HP HYPERX gaming egérpad Pulsefire - XL méret
Gyártó cikkszám:4Z7X5AA
Cikkszám:318530
13 db Raktáron
Ár:
17.190 Ft
Nedis VSPL3474AT HDMI splitter, 1 x HDMI be - 4 x HDMI ki, 4K@60Hz
Gyártó cikkszám:VSPL3474AT
Cikkszám:377954
9 db Raktáron
Ár:
16.090 Ft