Nedis ultra HD HDMI hosszabbító (toldó) kábel CVGL34096BK10, HDMI dugó - aljzat, 4K@60Hz, ARC, 10,2 Gbps, 1 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGL34096BK10
- ChipVilág Cikkszám: 376824
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
• Nagy sebességű HDMI™ hosszabbítókábel Ethernettel (4K@60Hz)
• Támogatja a nagy sebességet akár 18 Gbps sávszélességgel
• Nagy dinamikatartomány (HDR) a nagyobb kontrasztarány és élénk színek érdekében
• Kristálytiszta hang akár 32 digitális audiocsatornával
• Támogatja a 21:9-es mozi képarányt és a 3D-s videók korábbi verzióinak támogatását
• HDMI-kompatibilis korábbi verziók
(CEC) funkciók
• Támogatja a fejlett audioszolgáltatásokat, mint például az eARC (Enhanced Audio Return Channel) és az ARC (Audio Return Channel)
Termékleírások
| Adatátvitel iránya | 2 irányú |
| Maximális felbontás | 4K@60Hz |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 1,00 m |
| ÍV | Igen |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| AWG érték | 28 |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 7,0 mm |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Támogatott felbontások | 4K@60Hz 4K@30Hz 1080p |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| Vezető anyag | CCA |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK kábel Audio 3.5mm Stereo jack male > 2x RCA male 1.5m
Gyártó cikkszám:84000
Cikkszám:301561
3 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
Nedis CAGL22200BK100 sztereo audió kábel, 3,5 Jack dugó - 2 X RCA dugó, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CAGL22200BK100
Cikkszám:375566
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 3m, Ezüst 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH164 SILVER
Cikkszám:291370
14 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 2m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1046-150
Cikkszám:359669
14 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
SANDBERG USB kábel, USB 2.0 A-B male 1.8 m
Gyártó cikkszám:502-78
Cikkszám:311387
47 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 2m, Kék 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH162 BLUE
Cikkszám:291368
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
COLORWAY Univerzális törlőkendő, CW-5660, mikroszálas 600gsm 50X60SM
Gyártó cikkszám:CW-5660
Cikkszám:378209
3 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
Nedis CVGB34906BK mini HDMI dugó - HDMI aljzat átalakító adapter
Gyártó cikkszám:CVGB34906BK
Cikkszám:383927
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft