Nedis UHUBU3420BK aktív 4 portos USB HUB, USB 3.2 Gen 1, 5V táp
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
6 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: UHUBU3420BK
- ChipVilág Cikkszám: 379990
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Súly | 214 gramm |
| Szín | Fekete |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás USB tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típusú (CEE 7/16) USB |
| Anyag | Műanyag |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Kimeneti teljesítmény | 2,5 W |
| Tápkábel hossza | 1,45 méter |
| Bemeneti áram | 3,5 A |
| Külső memóriafoglalat típusa | 4 db USB |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Csatlakozási kimenet | 4x USB A-csatlakozó |
| Csatlakozási bemenet | USB-A dugasz |
| Kimeneti áram | 0,9 A |
| kikötők | 4 port |
| Támogatott technológia | USB 3.2 Gen 1 |
| Kimeneti feszültség | 5 V egyenáram |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
TP-LINK Átalakító USB Type-C to Ethernet Adapter 2500Mbps, UE302C
Gyártó cikkszám:UE302C
Cikkszám:385789
100 db Raktáron
Ár:
10.090 Ft
SANDBERG USB-C tartozék, HDMI Capture Link to USB-C
Gyártó cikkszám:136-36
Cikkszám:311261
2 db Raktáron
Ár:
10.090 Ft
Apple Lightning - USB-C kábel (2 m)
Gyártó cikkszám:MQGH2ZM/A
Cikkszám:240526
42 db Raktáron
Ár:
9.990 Ft
HP intelligens hálózati adapter 90W (4.5-7.4mm), ED495AA helyettesítő
Gyártó cikkszám:H6Y90AA#ABB
Cikkszám:169389
16 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
LEGRAND Elosztósor Standard 4x2P+F, 5 m vezetékkel, fehér-szürke
Gyártó cikkszám:694569
Cikkszám:344158
29 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
LEGRAND Elosztósor Standard 6x2P+F, 3 m vezetékkel, fehér-szürke
Gyártó cikkszám:694565
Cikkszám:343930
2 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
AF Sűrített levegős porpisztoly, forgatható, 200 ml, "Sprayduster"
Gyártó cikkszám:TTIASDU200D
Cikkszám:181725
2 db Raktáron
Ár:
9.990 Ft
KELINE Elosztópanel 9x250V, kapcsolóval, 1U, 19", 2.5m
Gyártó cikkszám:620S10
Cikkszám:361441
2 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft