Nedis UHUBU2730BK aktív 7 portos USB HUB, USB 2.0, 5V táp
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
19 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: UHUBU2730BK
- ChipVilág Cikkszám: 379566
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 104 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Súly | 159 gramm |
| Szín | Fekete |
| Áramforrás típusa | Hálózati tápellátás USB tápellátás |
| Tápcsatlakozó | C típusú (CEE 7/16) USB |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Anyag | Műanyag |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Kimeneti teljesítmény | 2,5 W |
| Tápkábel hossza | 1,45 méter |
| Támogatott technológia | USB 2.0 |
| Külső memóriafoglalat típusa | 7 db USB-s |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Csatlakozási bemenet | USB-A dugasz |
| Csatlakozási kimenet | USB-A anya |
| Kimeneti áram | 0,5 A |
| kikötők | 7 port |
| Kimeneti feszültség | 5 V egyenáram |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
AVAX Átalakító adapter USB-C 3.0 - Ethernet Gigabit port
Gyártó cikkszám:AVAX_AD604
Cikkszám:383286
5 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft
WHITE SHARK BLUE KNIGHT kék gamer egérpad (400x300x3 mm)
Gyártó cikkszám:GMP-2103
Cikkszám:303219
3 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft
Nedis COTG15010GY200 balanced/szimmetrikus XLR 3 tűs dugó | XLR 3 tűs aljzat, 20m
Gyártó cikkszám:COTG15010GY200
Cikkszám:378410
9 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
ROLINE Kábel, STP/FTP, CAT6, 5m, szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0835-50
Cikkszám:299285
3 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 100m Szürke dobozos
Gyártó cikkszám:BH1520
Cikkszám:351416
2 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
SANDBERG Hub és elosztó, USB-C/A to 4xUSB 3.0 Hub
Gyártó cikkszám:136-63
Cikkszám:376690
94 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
COLORWAY USB-elosztó (dokkolóállomás) CW-HUB01, ColorWay USB-C 5-b-1 Type C PD 100W/USB3.0x3/HDMI 4K
Gyártó cikkszám:CW-HUB01
Cikkszám:378139
3 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
ROLINE kábel HDMI 10K Ultra high speed,10K@30Hz, 5K@120Hz, 4K@240Hz. HDMI 2.1., 2m
Gyártó cikkszám:11.04.5942-10
Cikkszám:309795
5 db Raktáron
Ár:
8.190 Ft