Nedis kábel CVGP34790BK02 micro HDMI - HDMI adapter, 4K@30Hz, 10.2 Gbps, 0.20 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGP34790BK02
- ChipVilág Cikkszám: 381853
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Adatátviteli irány | 2-irányú |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | Egyenes |
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábel típusa | Nagy sebességű HDMI Ethernettel |
| Vezető anyaga | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Maximális sávszélesség | 10,2 Gbps |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Kábelköpeny mérete | 5,5 mm |
| Kábelhossz | 0,20 méter |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Képarány | 16:9 |
| Felbontási szabvány | 4K UHD |
| A csatlakozó | HDMI™ mikrocsatlakozó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis adapter kábel CCGT37650BK02 mini displayport 1.2 dugó - HDMI aljzat, 0,20m
Gyártó cikkszám:CCGT37650BK02
Cikkszám:387084
1 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
BLACKBIRD Notebook Tápkábel 3 csatlakózó, 1,5m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1530
Cikkszám:351420
41 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
ROLINE kábel SATA - SATA Összekötő, 0.5m
Gyártó cikkszám:11.03.1555
Cikkszám:121433
10 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CAGC23930ME 6,35 mm sztereo jack dugó - 3,5 mm sztereo jack aljzat adapter, aranyozott
Gyártó cikkszám:CAGC23930ME
Cikkszám:380779
9 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CCGB85121WT50 SF/UTP Cat5e patch kábel, RJ45, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGB85121WT50
Cikkszám:390718
11 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis WCHA20WT gyorstöltő USB-A / USB-C töltő, GaN, PD3.0, 20W, fehér
Gyártó cikkszám:WCHA20WT
Cikkszám:384478
8 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
Nedis CCGL60010BK20 USB hosszabító / toldó kábel, USB2.0, hossz: 2m
Gyártó cikkszám:CCGL60010BK20
Cikkszám:377922
29 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft