Nedis CVGL35000BK10 ultra HDMI 2.1 kábel, 8K@60Hz, 48 Gbps, 1 m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
7 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGL35000BK10
- ChipVilág Cikkszám: 378663
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Adatátvitel iránya | 2 irányú |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel hossza | 1 m |
| ÍV | Igen |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Kábelköpeny mérete | 6,0 mm |
| Anyag | PVC |
| AWG érték | 30 |
| Csatlakozó burkolat | Aranyozott |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| A csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| B csatlakozó | HDMI™ csatlakozó |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Szín | Fekete |
| Vezető anyag | Ónozott réz |
| Maximális felbontás | 8K@60Hz |
| Maximális sávszélesség | 48 Gbps |
| Kábel típusa | Ultra nagy sebességű HDMI |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis COTH15100GY30 balanced/szimmetrikus félprofi audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 3p XLR dugó, hossz 3m
Gyártó cikkszám:COTH15100GY30
Cikkszám:379392
8 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
BLACKBIRD PC Tápkábel hoszzabbító C14-C19 1m, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1591
Cikkszám:358250
58 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
WHITE SHARK PREMIUM ESL-MP4 KABUTO XL EGÉRPAD 90 x 40 cm Fekete
Gyártó cikkszám:WSP ESL-MP4
Cikkszám:378470
11 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
LOGITECH Egérpad - Studio Series csúszás és cseppálló kialakítással, Középszürke
Gyártó cikkszám:956-000052
Cikkszám:315833
42 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
SPS túlfeszültségvédő elosztó, 1,5 méteres, 5 DIN + 2 USB + 1 USB-C, flexi
Gyártó cikkszám:SRG5-UF
Cikkszám:357660
5 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
Nedis CSGG49520YE kábel blankoló fogó RG59, RG6, RG7 és RG11 kábelekhez
Gyártó cikkszám:CSGG49520YE
Cikkszám:383865
6 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
HAMA 200930, FIC ST ECO STANDARD HDMI KÁBEL, 25DB/CS, 1,5M
Gyártó cikkszám:00200930
Cikkszám:391195
10 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft
Nedis CEGL11940BK100 porszívó tápkábel, 10m, CEE 7/17, H05VV-F 2x0.75
Gyártó cikkszám:CEGL11940BK100
Cikkszám:377036
9 db Raktáron
Ár:
5.290 Ft