Nedis CVGB34912BK DVI-D 24+1-tűs dugó - HDMI aljzat
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
18 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGB34912BK
- ChipVilág Cikkszám: 386259
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 43 mm |
| Magasság | 11 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Súly | 31 gramm |
| Maximális felbontás | 4K@30Hz |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Anyag | ABS |
| A csatlakozó | DVI-D 24+1 tűs dugasz |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Adapter típusa | Adapter |
| Támogatott felbontások | 4K@30Hz 720p 1080p |
| Adapterház anyaga | ABS |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CCGL85220GY50 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY50
Cikkszám:375547
31 db Raktáron
Ár:
2.790 Ft
GEMBIRD hálózati tápkábel SCHUKO - C5, 1m, fekete
Gyártó cikkszám:PC-186-ML12-1M
Cikkszám:380631
3 db Raktáron
Ár:
2.790 Ft
AF Tisztítókendő, képernyőhöz, 20 db nedves-száraz kendőpár, "Screen-Clene Duo"
Gyártó cikkszám:TTIASCR020
Cikkszám:181743
1 csomag Raktáron
Ár:
2.790 Ft
BLACKBIRD Tápkábel PCI-E 6 pin female to 2x8 pin male, 30cm
Gyártó cikkszám:BH1504
Cikkszám:350706
27 db Raktáron
Ár:
2.790 Ft
BLACKBIRD Átalakító Adapter HDMI male to DVI female, fekete
Gyártó cikkszám:BH1635
Cikkszám:379517
48 db Raktáron
Ár:
2.790 Ft
Nedis CEGL11055BK20 tápkábel, Euro dugó, IEC-320-C7, pipa, szögben balra, 2m, fekete
Gyártó cikkszám:CEGL11055BK20
Cikkszám:376098
14 db Raktáron
Ár:
2.790 Ft
LINKEASY Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m
Gyártó cikkszám:FPC-LCU-LCU-SM-1M-D
Cikkszám:337901
30 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
BLACKBIRD Tápkábel Molex 4 pin male to SATA 15 pin female + 4 pin female
Gyártó cikkszám:BH1503
Cikkszám:350705
62 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft