Nedis CVGB34906BK mini HDMI dugó - HDMI aljzat átalakító adapter
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVGB34906BK
- ChipVilág Cikkszám: 383927
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 21 mm |
| Magasság | 11 mm |
| Mélység | 48 mm |
| Súly | 12 gramm |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó bevonata | Aranyozott |
| Szín | Fekete |
| Csomagolás | Hólyag |
| Adapter kialakítás | Egyenes |
| B csatlakozó | HDMI™ kimenet |
| Adapter típusa | Adapter |
| Adapterház anyaga | ABS |
| A csatlakozó | HDMI™ mini csatlakozó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CAGL22200BK100 sztereo audió kábel, 3,5 Jack dugó - 2 X RCA dugó, hossz 10m
Gyártó cikkszám:CAGL22200BK100
Cikkszám:375566
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 3m, Ezüst 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH164 SILVER
Cikkszám:291370
14 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
SANDBERG USB kábel, USB 2.0 A-B male 1.8 m
Gyártó cikkszám:502-78
Cikkszám:311387
47 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
BLACKBIRD Lightning Adatkábel 2m, Kék 2A (Extra erős anyagból)
Gyártó cikkszám:BH162 BLUE
Cikkszám:291368
4 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
VALUE Kábel UTP CAT6 LSOH, kihúzás gátló, 2m, fehér
Gyártó cikkszám:21.99.1046-150
Cikkszám:359669
14 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
DELOCK kábel Audio 3.5mm Stereo jack male > 2x RCA male 1.5m
Gyártó cikkszám:84000
Cikkszám:301561
3 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
COLORWAY Univerzális törlőkendő, CW-5660, mikroszálas 600gsm 50X60SM
Gyártó cikkszám:CW-5660
Cikkszám:378209
3 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft
DELOCK Átalakító USB-A male > PS/2 female
Gyártó cikkszám:65461
Cikkszám:332813
7 db Raktáron
Ár:
2.290 Ft