Nedis CVBW34930AT HDMI jelerősítő (repeater), 25m, 8K@60Hz, 48 Gbps
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CVBW34930AT
- ChipVilág Cikkszám: 380737
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 53 mm |
| Magasság | 6 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Súly | 40 gramm |
| Szín | Antracit |
| Anyag | Alumínium |
| Támogatott felbontások | 4K@60Hz 4K@30Hz 720p 8K@60Hz 4K@120Hz 1080p 8K@30Hz |
| Tápcsatlakozó | USB A |
| Maximális felbontás | 8K@60Hz |
| Csatlakozási kimenet | HDMI™ kimenet |
| Csatlakozási bemenet | HDMI™ bemenet |
| Támogatott technológia | Dolby True HD DTS-HD DSD HD(HBR) DTS Dolby-AC3 |
| Csomagolás | Doboz |
| Maximális sávszélesség | 48 Gbps |
| Eszköztípus | HDMI™ jelismétlő |
| Funkcióvezérlés | Automatikus |
| Maximális távolság | 25,0 méter |
| Órajelfrekvencia | 0 MHz |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Hangtámogatás | Igen |
| Elektronikus eszköz típusa | HDMI |
| Változat | Ultra HD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Átalakító Displayport 1.2 male to VGA female, fekete
Gyártó cikkszám:BH1310
Cikkszám:305462
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis COTH23300GY30 félprofi XLR audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 2x RCA dugó, 3m
Gyártó cikkszám:COTH23300GY30
Cikkszám:378517
10 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGL64655BK10 USB C (USB-C) - HDMI kábel, USB 3.2 Gen 1, 4K@60Hz, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGL64655BK10
Cikkszám:380605
1 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
ARCTIC COOLING W1A Fali Monitor konzol
Gyártó cikkszám:ORAEQ-MA005-GB
Cikkszám:310440
71 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis ACPA007 univerzális AC-DC tápegység, állítható 3V-12V, 2,25A, 27W, 6 cserélhetó táp dugó
Gyártó cikkszám:ACPA007
Cikkszám:385041
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis WGCHA45WWT töltő 45 W | GaN | PD3.0, Gyorstöltési funkció, 2,25 / 3,0 A, 2x USB-C, Automatikus feszültségválasztás
Gyártó cikkszám:WGCHA45WWT
Cikkszám:391968
8 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis CCGB64770WT01 USB-C multiport adapter, USB C dugó - HDMI/ USB-A / USB-C aljzat, 5 Gbps
Gyártó cikkszám:CCGB64770WT01
Cikkszám:390342
4 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft
Nedis VSWI3482AT HDMI kapcsoló, 2x HDMI bemenet | 1x HDMI kimenet
Gyártó cikkszám:VSWI3482AT
Cikkszám:377961
2 db Raktáron
Ár:
7.190 Ft