Nedis CSGL40120BK15 koax RF kábel, koax férfi (dugó), koax női (aljzat) 120 dB, 75 Ohm, Négyszeresen árnyékolt , 1,5m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
10 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CSGL40120BK15
- ChipVilág Cikkszám: 376582
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Kábelkialakítás | Kerek |
| Kábelköpeny mérete | 6,0 mm |
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábelhossz | 1,50 méter |
| Szín | Fehér |
| Csatlakozó kialakítása - A oldal | 90°-os szögben |
| Csatlakozó bevonata | Nikkelezett |
| Vezető anyaga | OFC |
| Szigetelőanyag | Termék |
| Dielektromos átmérő | 3,1 mm |
| Impedancia | 75 ohm |
| A csatlakozó | IEC (koax) dugasz |
| Kábel típusa | Koax |
| Csatlakozó kialakítása - B oldal | 90°-os szögben |
| B csatlakozó | IEC (koax) anya |
| Árnyékolás | Négyszeresen árnyékolt |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Vezető átmérője | 0,50 mm |
| Jel-zaj arány | 120 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis CAGL25000BK30 optikai audio kábel, TosLink dugó, hossz 3m
Gyártó cikkszám:CAGL25000BK30
Cikkszám:375584
3 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
ROLINE Patch kábel VALUE UTP CAT6 lapos kivitel, Fekete 3m
Gyártó cikkszám:21.99.0963
Cikkszám:165083
7 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
HAMA 205029, FIC ECO ANTENNAKÁBEL 75DB, FEHÉR 25DB/CSG 3,0M
Gyártó cikkszám:00205029
Cikkszám:391173
10 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
KELINE Kábel Patch STP CAT.6 2m, LSOH halogénmentes, Szürke
Gyártó cikkszám:KEL-C6A-P-020
Cikkszám:361492
20 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
LINKEASY Duplex patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 1 m
Gyártó cikkszám:FPC-LCU-LCU-OM4-1M-D
Cikkszám:337704
17 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
Nedis CCGL61010BK10 USB3.2 toldó / hosszabító kábel, USB A dugó, USB-A aljzat, 5 Gbps, 1m, (USB3.1, USB3.0, USB2.0)
Gyártó cikkszám:CCGL61010BK10
Cikkszám:376581
100 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
HAMA 200905, FIC USB KÁBEL A-A TÍPUS 1,8M ECO, SZÜRKE
Gyártó cikkszám:00200905
Cikkszám:391194
10 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft
Nedis CSGL02210BK20 SMA kábel, RP SMA férfi, RP SMA női, Aranyozott, 50 Ohm, Egyetlen árnyékolt, 2,00 m, kerek
Gyártó cikkszám:CSGL02210BK20
Cikkszám:376538
15 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft