Nedis CRDRU3110BK USB3.2 Gen1 - USBC kártyaolvasó microSD (TF) / microSDHC (TF) / microSDXC (TF) / SD / SDHC / SDXC
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
19 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CRDRU3110BK
- ChipVilág Cikkszám: 383862
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 72 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Mélység | 24 mm |
| Súly | 13 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS fém |
| Bemeneti áram | 1,0 A |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Operációs rendszer verziója | Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Felület | USB 3.2 Gen1 |
| Memóriakártya-kompatibilitás | microSD (TF) microSDXC (TF) microSDHC (TF) SD SDHC SDXC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 0,5m, zöld
Gyártó cikkszám:21.15.1523
Cikkszám:121898
10 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, sárga
Gyártó cikkszám:21.15.0542
Cikkszám:82396
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
HAMA 205110, FIC 3,5MM JACK-2RCA ÖSSZEKÖTŐKÁBEL 1,5M
Gyártó cikkszám:00205110
Cikkszám:391170
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 2m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0541
Cikkszám:82394
8 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis CCGL60010BK30 USB hosszabító / toldó kábel, USB 2.0 | USB-A dugó USB-A hüvely 480 Mbps, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL60010BK30
Cikkszám:376740
7 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.0545 UTP CAT5e 2m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0545
Cikkszám:165058
10 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
LOGITECH Egérpad - Studio Series puha és csúszásmentes kialakítással, Szürkéskék
Gyártó cikkszám:956-000051
Cikkszám:338073
9 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft
Nedis CCGL60100BK50 USB2.0, USB A - B kábel, 10W, hossz 5m
Gyártó cikkszám:CCGL60100BK50
Cikkszám:375557
4 db Raktáron
Ár:
3.090 Ft