Nedis COTH23300GY15 félprofi XLR audio kábel, 6,35mm sztereo jack dugó - 2x RCA dugó, 1,5m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH23300GY15
- ChipVilág Cikkszám: 378515
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 1,50 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Csatlakozó anyaga | Alumínium |
| Vezető anyag | Csupasz réz |
| Hang típusa | Sztereó |
| B csatlakozó | 2x RCA Male |
| Kábel típusa | RCA 6,35 mm |
| A csatlakozó | 6,35 mm Férfi |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Karton hüvely |
| Kábelköpeny mérete | 10,0 x 5,0 mm |
| AWG érték | 20 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis COTH15310GY15 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, 2x XLR 3 tűs dugó | 3,5 mm sztereo jack dugó, 1,5m
Gyártó cikkszám:COTH15310GY15
Cikkszám:377735
2 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
GEMBIRD kábel Hálózati Tápkábel 3m, Schuko - C13
Gyártó cikkszám:PC-186-VDE-3M
Cikkszám:318655
10 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
ROLINE Kábel HDMI Ethernet M/M 2m
Gyártó cikkszám:11.04.5542
Cikkszám:250115
9 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
Nedis CCGB37014BK20 DisplayPort 1.4 kábel, displayport dugó - display port dugó, 8K@60Hz, 2m
Gyártó cikkszám:CCGB37014BK20
Cikkszám:380699
46 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
DEVIA ST108721 Extreme Speed PD 240W, USB-C - USB C (Type-C) adat-és töltőkábel, fekete, 2m
Gyártó cikkszám:ST108721
Cikkszám:359057
8 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
Nedis CCGL37100BK30 Displayport dugó - HDMI dugó kábel 1080p, 3m
Gyártó cikkszám:CCGL37100BK30
Cikkszám:378439
43 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
SBOX Kábel, CABLE DP Male - DP Male 2 m
Gyártó cikkszám:DP-DP-2/R
Cikkszám:344309
5 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft
HIKSEMI Külső Ház M.2 SSD NVMe Alumínium ház, USB 3.2/Type-C (10Gbps), Szürke (HIKVISION)
Gyártó cikkszám:HS-HUB-MDC1
Cikkszám:347183
21 db Raktáron
Ár:
5.190 Ft