Nedis COTH23200GY50 félprofi audio kábel, 3,5mm sztero jack dugó - 2 x 6,35mm mono jack dugó, 5m, rugalmas
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH23200GY50
- ChipVilág Cikkszám: 378412
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 5,00 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Csatlakozó anyaga | Alumínium |
| Vezető anyag | Csupasz réz |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 5,0 mm |
| B csatlakozó | 3,5 mm Férfi |
| Kábel típusa | 3,5 mm 6,35 mm |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Karton hüvely |
| AWG érték | 20 |
| A csatlakozó | 2x 6,35 mm Férfi |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
AVAX Töltőkábel, USB-C - Lightning, 3A, 1,5 méter, acélszürke
Gyártó cikkszám:AVAX_CB402G
Cikkszám:381686
7 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 5m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.0561
Cikkszám:82409
6 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
ROLINE kábel ROL 21.15.0565 UTP CAT5e 5m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.0565
Cikkszám:165060
7 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis CCBW64700AT10 USB3.2 Gen 1 USB-C (USB C) dugó - dugó, 60 W, 4K@60Hz, 5 Gbps, 1m
Gyártó cikkszám:CCBW64700AT10
Cikkszám:382455
4 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis CCBW64952AT02 USB-C 3.2 Gen 1, 1000 Mbps, USB C apa - RJ45 anya, 0,20 m
Gyártó cikkszám:CCBW64952AT02
Cikkszám:384543
2 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
COLORWAY Hálózati elosztó, CW-CHE64B, 6 dugalj, 4xUSB, 2m, fekete
Gyártó cikkszám:CW-CHE64B
Cikkszám:354576
8 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Sandberg Survivor Cable 2m töltőkábel, 100W,
Gyártó cikkszám:441-67
Cikkszám:386321
3 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft
Nedis NBAU45110BK tápegység GaN | 45 W | 5/9/12/15/20 V DC | 2,25 / 2,33 / 2,92 / 3,0 A
Gyártó cikkszám:NBAU45110BK
Cikkszám:376805
1 db Raktáron
Ár:
7.590 Ft