Nedis COTH15030GY50 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, 2 x XLR 3p dugó - 2 x XLR 3p aljzat, 5m, rugalmas
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH15030GY50
- ChipVilág Cikkszám: 378520
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 5 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Karton hüvely |
| AWG érték | 20 |
| Csatlakozó anyaga | Fém |
| Kábel típusa | XLR |
| Kábelköpeny mérete | 13,0 x 6,5 mm |
| B csatlakozó | 2x XLR 3 tűs anya |
| A csatlakozó | 2x XLR 3 tűs apa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.6 20m, Szürke
Gyártó cikkszám:BH1574
Cikkszám:358637
47 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
Nedis CCGW64750BK10 USB C - USB C (USB-C) kábel, USB 3.2 Gen 2, 100W, 4K@60Hz, 10 Gbps, hossz 1m
Gyártó cikkszám:CCGW64750BK10
Cikkszám:391876
2 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel USB 10 Gbps Type-C male > USB Type Micro-B male 0.5m fekete
Gyártó cikkszám:83676
Cikkszám:283473
3 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
ROLINE kábel USB A-A Hosszabbító 3m
Gyártó cikkszám:11.02.8960
Cikkszám:54311
5 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
GEMBIRD Tápkábel, C13 - C14, 3m
Gyártó cikkszám:PC-189-VDE-3M
Cikkszám:300186
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel HDMI male > DVI 24+1 male kétirányú 1m
Gyártó cikkszám:85652
Cikkszám:260406
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 1.5m
Gyártó cikkszám:84753
Cikkszám:182532
10 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft
ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0923 UTP CAT6 1,5m szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0923-10
Cikkszám:297982
6 db Raktáron
Ár:
6.090 Ft