Nedis COTH15020GY15 balanced/szimmetrikus félprofi XLR audio kábel, XLR 3p aljzat - 2 x XLR 3p dugó, 1.5m, rugalmas
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTH15020GY15
- ChipVilág Cikkszám: 378522
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 1,50 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Hang típusa | Sztereó |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| Csomagolás | Karton hüvely |
| AWG érték | 20 |
| Csatlakozó anyaga | Fém |
| Kábel típusa | XLR |
| B csatlakozó | XLR 3 tűs anya |
| Kábelköpeny mérete | 13,0 x 6,5 mm |
| A csatlakozó | 2x XLR 3 tűs apa |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELOCK Átalakító RS-232 DB9 female > 1x Soros RS-232 RJ45 male 1m
Gyártó cikkszám:63341
Cikkszám:325072
5 db Raktáron
Ár:
6.490 Ft
DELOCK kábel HDMI male / male összekötő 4K 2m
Gyártó cikkszám:84407
Cikkszám:178727
30 db Raktáron
Ár:
6.490 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT5e, 5m, kék
Gyártó cikkszám:21.15.0564
Cikkszám:82408
5 db Raktáron
Ár:
6.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP Cat.5E 30m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1241
Cikkszám:300502
30 db Raktáron
Ár:
6.490 Ft
Nedis COTH23020GY50 félprofi audio kábel, 2 x 6,35mm sztereo jack dugó, hossz 5m, rugalmas
Gyártó cikkszám:COTH23020GY50
Cikkszám:375593
9 db Raktáron
Ár:
6.490 Ft
BLACKBIRD Kábel Displayport 1.2 male/male Összekötő 4K 60Hz, 2m
Gyártó cikkszám:BH1320
Cikkszám:304018
37 db Raktáron
Ár:
6.490 Ft
AVAX Töltőkábel, USB-A - Lightning, 3A, 1,5 méter, acélszürke
Gyártó cikkszám:AVAX_CB401G
Cikkszám:381684
1 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft
Nedis CEGL10015BK30 tápkábel IEC-320-C13, 3 x 1,5 mm, hossz 3m (IEC320-C13)
Gyártó cikkszám:CEGL10015BK30
Cikkszám:379032
16 db Raktáron
Ár:
6.390 Ft