Nedis COTG16000GY100 hangszóró kábel, speakon csatlakozókkal, 10m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTG16000GY100
- ChipVilág Cikkszám: 378923
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 10,0 m |
| Hang típusa | Monó |
| Csomagolás | Ajándékdoboz |
| Szín | Sötétszürke |
| Kábel típusa | Hangszóró |
| Kábelköpeny mérete | 6,8 mm |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Vezető átmérője | 48 x 0,20 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ROLINE Patch kábel ROL 21.15.0510 UTP CAT5e 10m szürke
Gyártó cikkszám:21.15.0510
Cikkszám:82414
3 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 30m Szürke
Gyártó cikkszám:BH1515
Cikkszám:351411
44 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
BLACKBIRD Kábel HDMI male to DVI 24+1 male kétirányú, 1m
Gyártó cikkszám:BH1302
Cikkszám:307346
11 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
ROLINE kábel Hálózati tápkábel ROLINE 1,8m
Gyártó cikkszám:19.08.1018
Cikkszám:85064
10 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
Nedis CCGL85220GY200 UTP / FTP Cat6 patch kábel, RJ45 aranyozott érintkezők, 10/100/1000 Mbit/s, hossz 20m
Gyártó cikkszám:CCGL85220GY200
Cikkszám:378902
8 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
Nedis CCGB64220GY01 4 portos USB-C hub, USB-C dugó (USB C) to 4x USB A 3.2 Gen1
Gyártó cikkszám:CCGB64220GY01
Cikkszám:379991
3 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
AXAGON HUE-M1A 4 portos USB 3.2 HUB, fekete
Gyártó cikkszám:HUE-M1A
Cikkszám:322761
5 db Raktáron
Ár:
7.290 Ft
DELOCK Átalakító HDMI-A male > VGA female
Gyártó cikkszám:65472
Cikkszám:159151
1 db Raktáron
Ár:
7.390 Ft