Nedis COTG15010GY200 balanced/szimmetrikus XLR 3 tűs dugó | XLR 3 tűs aljzat, 20m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: COTG15010GY200
- ChipVilág Cikkszám: 378410
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | Egyenes |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Egyenes |
| Kábel kialakítás | Kerek |
| Anyag | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 20,0 m |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Hang típusa | Sztereó |
| Kábelköpeny mérete | 6,5 mm |
| Csomagolás | Ajándékdoboz |
| Vezető átmérője | 40 x 0,12 mm |
| Szín | Sötétszürke |
| AWG érték | 20 |
| Csatlakozó anyaga | Fém |
| Kábel típusa | XLR |
| A csatlakozó | XLR 3 tűs apa |
| B csatlakozó | XLR 3 tűs anya |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
D-LINK Átalakító USB Type-C to Ethernet Adapter 1000Mbps, DUB-E130
Gyártó cikkszám:DUB-E130
Cikkszám:273020
1 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
COLORWAY USB-elosztó (dokkolóállomás) CW-HUB01, ColorWay USB-C 5-b-1 Type C PD 100W/USB3.0x3/HDMI 4K
Gyártó cikkszám:CW-HUB01
Cikkszám:378139
3 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
SANDBERG Hub és elosztó, USB-C/A to 4xUSB 3.0 Hub
Gyártó cikkszám:136-63
Cikkszám:376690
94 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
BLACKBIRD Kábel Patch UTP CAT.5E 100m Szürke dobozos
Gyártó cikkszám:BH1520
Cikkszám:351416
2 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
HAMA 201610, FIC E3 AUTÓS TÖLTŐ SZETT (2,4A) LIGHTNING - USB ADATKÁBELLEL, FEHÉR
Gyártó cikkszám:00201610
Cikkszám:391247
9 db Raktáron
Ár:
8.390 Ft
Nedis UHUBU2730BK aktív 7 portos USB HUB, USB 2.0, 5V táp
Gyártó cikkszám:UHUBU2730BK
Cikkszám:379566
19 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft
ROLINE kábel DisplayPort M/M 2.0m
Gyártó cikkszám:11.04.5602
Cikkszám:165044
1 db Raktáron
Ár:
8.490 Ft
AVAX Átalakító adapter USB-C 3.0 - Ethernet Gigabit port
Gyártó cikkszám:AVAX_AD604
Cikkszám:383286
5 db Raktáron
Ár:
8.290 Ft