Nedis CEGL11075BK20 tápkábel IEC-320-C1, 90°-os szögben hajlított, 2m
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
33 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CEGL11075BK20
- ChipVilág Cikkszám: 379009
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Anyag | PVC |
| Csatlakozó anyaga | PVC |
| Vezető anyag | Réz |
| Kábelköpeny anyaga | PVC |
| Kábel hossza | 2,00 m |
| Szín | Fekete |
| Kábel kialakítás | Lakás |
| Csatlakozó burkolat | Nikkelezett |
| Csatlakozó kialakítás - B oldal | 90°-os szögben |
| Tápkábel hossza | 2,00 m |
| Csatlakozó kialakítás - A oldal | Szögletes |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Kábel típusa | Euro |
| A csatlakozó | Euro Férfi |
| B csatlakozó | IEC-320-C1 |
| Csomagolás | Címke |
| SmartLife | Nem |
| Kábelköpeny mérete | 3,50 mm |
| Vezető átmérője | 2 x 0,75 mm² |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HAMA 219800 , GAMING EGÉRPAD "URAGE LETHALITY 100" ÁLTALÁNOS VERZIÓ
Gyártó cikkszám:00219800
Cikkszám:379060
1 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
Nedis CEGL11040WT30 tápkábel IEC-320-C7, 2 x 0.75 mm, hossz 3m, fehér
Gyártó cikkszám:CEGL11040WT30
Cikkszám:375561
14 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
ROLINE Patch kábel ROL 21.15.1525-100 CAT6 0.5m fekete
Gyártó cikkszám:21.15.1525-100
Cikkszám:159724
2 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
ROLINE kábel Notebook Tápkábel 1.8m, 2-es
Gyártó cikkszám:19.99.2096
Cikkszám:128917
2 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
DELOCK kábel RGB csatlakozó 3 pin 5V RGB / ARGB LED világításhoz 30cm
Gyártó cikkszám:86013
Cikkszám:349187
5 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
ROLINE Patch kábel, UTP, CAT6, 0,5m, piros
Gyártó cikkszám:21.15.1521
Cikkszám:121896
10 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
WHITE SHARK SKYWALKER "M" gamer egérpad (320x250x3 mm)
Gyártó cikkszám:GMP-1699
Cikkszám:303211
3 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft
WHITE SHARK SHARK "XL" gamer egérpad (800x350x3 mm)
Gyártó cikkszám:WS MP-1967
Cikkszám:303228
13 db Raktáron
Ár:
2.890 Ft